Obserwuj w Google News

Monika Richardson ostro o zachowaniu Pauliny Smaszcz. "Nie budź licha"

2 min. czytania
24.11.2022 17:38
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz to najważniejsza polska celebrytka – do takich wniosków można dojść, patrząc na czołowe pozycje serwisów rozrywkowo-plotkarskich w ostatnich tygodniach. Nie tylko media rozpisują się o każdym słowie kobiety, ale i sama zainteresowana ma wyraźne „parcie na szkło”. Teraz jej medialne wybryki komentuje inna diwa polskiego showbiznessu – Monika Richardson. Co dokładnie powiedziała była żona Zbigniewa Zamachowskiego?

Monika Richardson i Paulina Smaszcz
fot. AGENCJA SE/East News/Artur Zawadzki/REPORTER

Monika Richardson postanowiła głośno skomentować niedawne zachowanie Pauliny Smaszcz. Podczas niedawnego spotkania z mediami, dziennikarz serwisu Pomponik.pl zapytał Richarson o to, co sądzi o licznych słowach Smaszcz, dotyczących związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek oraz innych rzeczy, które dzieją się wokół środowiska ludzi z TVP.

Redakcja poleca

Monika Richardson ostro o Paulinie Smaszcz. "Nie budź licha"

Była pracownica Telewizji Polskiej odpowiedziała:

– Znam Paulinę od bardzo wielu lat. Pamiętam, jak prowadziła "Pytanie na śniadanie" z Maćkiem Kurzajewskim. Na pewno nie będę dorzucać kolejnej łopaty ziemi do całego tego zamieszania. Jest takie fajne angielskie przysłowie "let the sleepings dogs lie" ("nie budź licha" - przyp. red.) albo "let bygones be bygones" ("co było to było" - przyp. red.). Co się skończyło, to powinno zostać skończone. I to jest wszystko, co mam do powiedzenia w tej sprawie" – możemy przeczytać w transkrypcji rozmowy z dziennikarzem serwisu Pomponik.

Jak zwracają uwagę pracownicy portalu, Richardson jest w stanie zrozumieć sytuację Smaszcz, gdyż sama niedawno była w podobnym położeniu – gdy musiała publicznie opowiadać o swoim życiu prywatnym.

– Jak ja przeżywałam swoje ciężkie chwile, to byłam trochę inną osobą. Byłam w innej sytuacji życiowej, czym innym się zajmowałam. Reagowałam raz lepiej, raz gorzej. Bardzo często reagowałam bardzo źle, ale to już jest za mną. Jestem z tego powodu naprawdę szczęśliwa – zdradziła.

Gwiazda powiedziała także, że nie chce zbytnio komentować sprawy Macieja Kurzajewskiego i jego partnerek.

To już naprawdę nie jest mój świat – podkreślała.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Czytaj także:  Anna Lewandowska w rankingu najseksowniejszych WAGs mundialu. Które miejsce zajęła?

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET