Obserwuj w Google News

Monika Olejnik szokuje kreacją w Cannes. Wszyscy patrzyli na jej dekolt [FOTO]

2 min. czytania
21.05.2023 15:34
Zareaguj Reakcja

Monika Olejnik pojawiła się na festiwalu w Cannes 2023 w odważnej kreacji z ekstremalnie głębokim dekoltem. Tak gwiazda TVN24 prezentowała się na czerwonym dywanie. 

Monika Olejnik na festiwalu w Cannes 2023
fot. Instagram:@monikaolejnik_official

Trwa 76. Festiwal Filmowy w Cannes. Na Lazurowe Wybrzeże zjechali twórcy filmowi, aktorzy i czołowe gwiazdy show-biznesu. Jak wiadomo, impreza nie jest tylko świętem kina, ale także wydarzeniem o charakterze celebryckim i okazją do zaprezentowania najświeższych trendów w modzie. W minionych dniach na czerwonym dywanie zaprezentowały się polskie gwiazdy, m.in. Anja Rubik i Weronika Rosati. Do Cannes ściągnęła także Monika Olejnik, która przy okazji pokazu filmowego postanowiła wyróżnić się odważną kreacją. 

Redakcja poleca

Monika Olejnik na festiwalu w Cannes 2023

Monika Olejnik z zaciekawieniem śledzi tegoroczny konkurs. Gwiazda TVN24 wzięła udział w premierze filmu "Banel & Adama"  będącego debiutem senegalskiej scenarzystki Ramaty-Toulaye Sy. - Jak dramat "Romeo i Julia" - skomentowała zachwycona obrazem Olejnik. 

Dziennikarka trzyma kciuki za sukces "Strefy interesów", filmu, przy którym pracowała ekipa z Polski. 

- Fantastycznie został przyjęty film "Strefa interesów" Jonathana Glazera z polskimi akcentami. Zdjęcia Łukasz Żal, kostiumy Małgorzata Karpiuk, charakteryzacja Waldemar Pokromski i - teraz proszę o owacje - wybitna polska producentka Ewa Puszczyńska. To dzieło ma szanse na Złotą Palmę - relacjonuje na Instagramie gospodyni "Kropki nad i". 

Ucieszył ją także powrót Martina Scorsese, który w Cannes wystawia swoje najnowsze dzieło "Killers of the Flower Moon".  

Monika Olejnik pozowała w Cannes w sukni z głębokim dekoltem 

Znana z zamiłowania do mody Monika Olejnik wybrała się na pokazy w długiej czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Wycięcie sięgało linii pępka i odsłaniało wysportowane ciało 66-latki.

Dziennikarka dobrała do sukienki sandałki na platformie i pikowaną torebkę. Uwagę zwracała także zmierzwiona fryzura, choć ta mogła być po części efektem pogody. - Tak deszczowego festiwalu jeszcze nie widziałam - podkreśliła Monika Olejnik. 

olejnik monika
fot. Instagram:@monikaolejnik_official (screen)
olejnik monika2e
fot. Instagram:@monikaolejnik_official (screen)
olejnik monika2ee
fot. Instagram:@monikaolejnik_official (screen)
olejnik monika2w
fot. Instagram:@monikaolejnik_official (screen)