Obserwuj w Google News

Monika Olejnik przekazała smutne wieści. To dlatego zniknęła "Kropka nad i"

2 min. czytania
05.07.2022 18:30

Monika Olejnik miała o stałej porze poprowadzić "Kropkę nad i", ale program się nie odbył. Zaniepokojeni widzowie uderzyli z pytaniami. Dziennikarka zdradziła na Instagramie powód swojej nieobecności. 

Monika Olejnik
fot. VIPHOTO/East News

Monika Olejnik od lat związana jest ze stacją TVN24, gdzie prowadzi program "Kropka nad i". Dziennikarka, znana z dociekliwości i ciętego języka, rozmawia w nim z politykami i znanymi gośćmi na temat aktualnych wydarzeń. Audycja nadawana jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00 i gromadzi przed telewizorami tysiące widzów. 

W poniedziałek "Kropka nad i" nieoczekiwanie" zniknęła z ramówki. Program się nie odbył i nie będzie emitowany w bieżącym tygodniu. Widzów zaniepokoiła nagła absencja Moniki Olejnik. Do dziennikarki napłynęło mnóstwo maili z pytaniami o powód nieobecności. Gwiazda TVN24 odezwała się nazajutrz na Instagramie i poinformowała, że walczy z chorobą. Niestety dopadł ją koronawirus. 

Redakcja poleca

Monika Olejnik zachorowała na COVID-19 

We wtorek 5 lipca pierwszy raz od ponad dwóch miesięcy dzienna liczba zakażeń koronawirusem przekroczyła 1 tys. Niestety wśród chorych jest Monika Olejnik, która poinformowała, że właśnie przechodzi COVID-19.

Kochani, dopadł mnie Covid. Dziękuję za wszystkie pytania co się stało - dlaczego nie było "Kropki nad i" w TVN24. Obroniłam się przed Covidem w najgorszych czasach pandemii, a teraz nagle w najmniej oczekiwanym momencie… - napisała na Instagramie dziennikarka. 

Gospodyni "Kropki nad i" otrzymała pozytywny wynik testu. Na szczęście chorobę przechodzi lekko, a jej partnerowi, Tomaszowi Ziółkowskiemu, nic nie jest. 

Lekki katar, nie musiałam, ale zrobiłam test i okazało się… Na szczęście czuję się dobrze i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce. A Tomek zdrowy, 4 testy - wszystkie negatywne. Bądźcie, proszę, ostrożni, dbajcie o siebie. Niestety wracają wspomnienia w maseczkach. Tyle miałam, tyle miałam ciekawych planów w tym tygodniu - przekazała Monika Olejnik. 

W komentarzach popłynęły życzenia prędkiego powrotu do zdrowia. Niestety dziennikarce przepadła pożegnalna impreza na cześć Edwarda Miszczaka, który odchodzi z TVN. Na modnym Zbawiksie w Warszawie bawiły się gwiazdy TVN i TVN24. "Moniko, brakowało nam Ciebie! Szybko zdrowiej. Czekamy" - przekazała w imieniu ekipy Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Małgorzata Rozenek przechodzi do Polsatu? Sensacyjne doniesienia o gwieździe TVN!

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News