Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski zalał się łzami. Jego dziecko "mówi z sensem"

2 min. czytania
14.11.2022 13:07
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski nie ukrywa szczegółów swojego prywatnego życia. Niedawno na Instagramie pojawiło się wzruszające nagranie z synkiem gwiazdora w roli głównej. Słowa dziecka doprowadziły Wiśniewskiego do łez.

Michał Wiśniewski zalał się łzami. Jego dziecko "mówi z sensem"
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Michał Wiśniewski ma karierę, której pozazdrościć mógłby mu niejeden celebryta. Były wokalista "Ich Troje" już drugą dekadę cieszy się sławą. Z tą różnicą, że dziś jego osiągnięcia muzyczne zeszły na drugi plan. Za to do mediów coraz częściej trafiają informacje dotyczące jego życia prywatnego. Sam zainteresowany jednak niespecjalnie stara się je kryć.

Zobacz także: Wiśniewski zdradza płeć szóstego dziecka i prosi o pomoc w wyborze imienia

Michał Wiśniewski płacze na Instagramie

Michał Wiśniewski spełnia się w roli taty pokaźnej gromadki pociech. Na jego instagramowym profilu często pojawiają się posty i nagrania, w których daje do zrozumienia, że bliskich ceni ponad wszystko.

Niedawno wokalista wrzucił do sieci filmik, pokazujący jego najmłodszego syna - Falca Amadeusa. W tle słychać, jak wybranka Wiśniewskiego, Pola, uczy malucha mówić. W pewnym momencie synek celebrytów wypowiada słowo "tata", co wzruszyło Michała Wiśniewskiego do łez.

– No i się poryczałem – oznajmił wokalista.

Screen z Instagrama @m_wisniewski1972
fot. Screen z Instagrama @m_wisniewski1972

– On mówi!!! I to z sensem  dodał zachwycony.

Screen z Instagrama @m_wisniewski1972
fot. Screen z Instagrama @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski spodziewa się kolejnego dziecka

Michał Wiśniewski tworzy szczęśliwy związek ze swoja żoną, Polą. A że szczęścia nigdy za wiele, para zdecydowała się na kolejne dziecko, które już jest w drodze. Michał nie zdecydował jeszcze, jakie imię nada swojemu synowi.

Na pewno to będzie imię na "c" bo mam już taki tatuaż zdradził w wywiadzie z Plejadą.

Źródła: RadioZET.pl, Pomponik.pl, Plejada.pl