Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski pokazał mamę po operacji. "Straciła dużo krwi" [FOTO]

2 min. czytania
21.01.2023 16:15

Michał Wiśniewski poinformował o stanie mamy, która wybudziła się po operacji. Wokalista Ich Troje udostępnił zdjęcie ze szpitala i przekazał informacje na temat stanu pani Grażyny Wiśniewskiej. Co zrobiono z krwią, o którą apelował niedawno piosenkarz? 

Michał Wiśniewski pokazał mamę po operacji. "Straciła dużo krwi" [FOTO]
fot. Mateusz Jagielski/East News, Instagram:@m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski niedawno prosił o krew dla jego mamy, Grażyny Wiśniewskiej, która musiała przejść poważną operację. Niestety sam nie mógł oddać krwi ze względu na przebyty nowotwór i leczenie łuszczycy. Odzew okazał się ogromy, za co wokalista podziękował dawcom na Instagramie.   

Redakcja poleca

Mama Michała Wiśniewskiego jest po operacji. Jak się czuje?

Czwartkowa operacja mamy Michała Wiśniewskiego przebiegła bez komplikacji. Pani Grażyna wybudziła się i obecnie dochodzi do siebie w szpitalu. Na miejscu czuwa przy niej Michał Wiśniewski, który regularnie przekazuje informacje o stanie pani Grażyny.

- Czuję się zobowiązany informować, jak jest, ze względu na Waszą pomoc - powiedział w ostatniej relacji wokalista i podkreślił, że z jego mamą wszystko jest w porządku.

Krew zebrana po apelu była niezbędna do uratowania życia mamie Michała Wiśniewskiego. - Rzeczywiście straciła bardzo dużo krwi i ona była potrzebna - powiedział piosenkarz, dziękując dawcom, dzięki którym udało się szybko uzyskać wystarczającą ilość krwi rzadkiej grupy. 

Michał Wiśniewski udostępnił zdjęcie mamy po operacji, którą odwiedził razem z Xavierem. Stan pani Grażyny jest obecnie stabilny i wszystko zmierza ku dobremu. 

Dziękujemy wszystkim za pomoc! Jesteście wielcy - przekazała rodzina. 

W komentarzach internauci życzyli mamie Michała Wiśniewskiego prędkiego powrotu do zdrowia. Muzyk nie zapomniał podziękować lekarzom oraz Fundacji "Kropla Życia". W ramach wdzięczności za okazaną pomoc piosenkarz został ambasadorem organizacji.