Zamknij

Michał Szpak w samych skarpetkach. Tak świętował urodziny

07.12.2022 16:28

Michał Szpak postanowił zrobić sobie nietypowy prezent urodzinowy. Celebryta udał się do Paryża, gdzie wziął udział w odważnej sesji zdjęciowej. Gwiazdor kolejny rok życia świętował w samych skarpetkach!

Michał Szpak
fot. VIPHOTO/East News

Michał Szpak popularność zdobył dzięki udziałowi w programie „X-Factor”, w którym zajął zaszczytne drugie miejsce. Sukces zapewnił mu nie tylko ogromny rozgłos, ale również rzeszę oddanych fanów. Od tamtej pory kariera zdolnego artysty stale się rozwija – w 2016 roku reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji i jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów.

Zobacz także: Michał Szpak ocenił występ Sary James w "Mam talent". Wróży jej zwycięstwo? "Musi ktoś ją dobrze poprowadzić"

Michał Szpak szokuje nagą sesją w Paryżu. „Wariat”

Celebryta cieszy się ogromną sympatią nie tylko ze względu na swój niepowtarzalny wokal, ale także niezwykłą charyzmę, niebanalną osobowość i nietuzinkowy styl.

Szpak często zaskakuje fanów niesamowitymi strojami – w zeszłym roku furorę zrobiła jego kreacja z kaczką, nawiązująca do sukni reprezentantki Miss Supranational 2021.

Ty nigdy nie zawodzisz. Kaczka na twojej koszulce zrobiła mi dzień

– zachwycali się sympatycy wokalisty w mediach społecznościowych.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Tym razem Michał Szpak postanowił pójść w zupełnie innym kierunku – na jego instagramowym profilu pojawiło się odważne zdjęcie, na którym pozuje...w samych skarpetkach.

Gwiazdor obchodził niedawno swoje 32. urodziny, z okazji których postanowił wybrać się do stolicy Francji. Zatrzymał się w hotelu Soho House Paris, gdzie powstała kontrowersyjna sesja fotograficzna – artysta postanowił zrzucić z siebie ubrania, zostawiając jedynie urocze różowe skarpetki. Miejsca intymne Szpak zasłonił dużym, pomarańczowym balonem.

Cóż, Paryż jako urodzinowy prezent… why not!! Tętni to miasto, każda jego tkanka i dzielnica. Coś jest, co nie pozwala na zapomnienie. Dziękuje za prezent

– podpisał odważne zdjęcie.

Pod postem celebryty szybko pojawiło się morze komentarzy od zachwyconych fanów.

Ty to jesteś wariat! Boska sesja

– można przeczytać na Instagramie.

A Wy co myślicie o urodzinowym pomyśle Michała Szpaka?

loader