Zamknij

Michał Szpak zostanie ojcem? "Takich rzeczy się nie planuje!"

19.10.2022 16:02

Michał Szpak w wywiadach często wspomina, że marzy o zostaniu ojcem. Niedawno opowiadał o swoim pragnieniu w rozmowie z magazynem„Twój Styl”, a ostatnio temat powrócił w „Onet Rano”. Artysta zdradził, czy wie już, kiedy wcieli w życie swoje plany.

Michał Szpak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Michał Szpak popularność zdobył dzięki udziałowi w programie „X-Factor” emitowanym na antenie TVN, w którym udało mu się wywalczyć drugie miejsce. Od tego czasu artysta pnie się po szczeblach kariery – ma na swoim koncie nagrodę SuperJedynki w kategorii SuperArtysta oraz reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Zobacz także: Eurowizja: najwyższe miejsca Polski. Kto najlepiej poradził sobie w konkursie? [GALERIA]

Michał Szpak o byciu ojcem: „To jest wielka zmiana!”

Piosenkarz chętnie udziela wywiadów, podczas których dzieli się częścią szczegółów ze swojego życia prywatnego. Od dłuższego czasu napomyka o chęci posiadania potomstwa.

- Chciałbym stworzyć rodzinę, marzę o tym, żeby mieć dziecko. To przedłużenie linii życia jest dla mnie niezwykle ważne. Kariera przemija, a dziecko, taka część ciebie, zostaje na zawsze – wyznał artysta w rozmowie z magazynem „Twój styl”.

Do tematu postanowiła wrócić Beata Tadla, która rozmawiała z Michałem Szpakiem w ostatnim wydaniu „Onet Rano”. Zapytany, czy wie już, kiedy zostanie tatą, odpowiedział nieco wymijająco.

Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas. Myślę, że takich rzeczy się nie planuje raczej, tylko to przychodzi! (...) To jest wielka zmiana!

 – wyjaśnił, jako przykład podając swojego brata, który jest obecnie szczęśliwym tatą 3-latki.  

Kibicujecie celebrycie?

RadioZet.pl/Twojstyl.pl/OnetRano

loader
Te polskie gwiazdy dokonały coming outu
10 Zobacz galerię
fot. Iliya Pitalev/SPUTNIK Russia/East News