Obserwuj w Google News

Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła koszmar. Przyłapała narzeczonego na zdradzie

2 min. czytania
28.06.2023 18:05
Zareaguj Reakcja

Marzena Kipiel-Sztuka wróciła do trudnych wspomnień. Aktorka w jedynym z wywiadów opowiedziała o doświadczeniu zdrady, której dopuścił się jej były narzeczony. 57-latka nie wybaczyła mu tego do dziś.

Marzena-Kipiel-Sztuka-przyłapała-narzeczonego-ze-striptizerką
fot. VIPHOTO/East News

Marzena Kipiel-Sztuka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. W pamięci widzów zapisała się jako słynna Halinka ze „ Świata według Kiepskich”, którzy oficjalnie pożegnali się z anteną Polsatu 16 listopada 2022 roku. Gwiazda kultowego serialu często pokazuje się w mediach, lecz nie za sprawą swoich kolejnych występów. Kipiel-Sztuka niemal regularnie musi dementować plotki na swój temat, które przypisują jej kolejne nieuleczalne choroby.

Redakcja poleca

Sama Marzena zapewnia jednak, że obecnie w jej życiu wiedzie się całkiem dobrze. Jakiś czas temu aktorka udzieliła nawet wywiadu, w którym podzieliła się wspomnieniami z przeszłości i tak, jak można było przewidywać, w rozmowie nie zabrakło także wątków miłosnych. Kipiel-Sztuka podzieliła się z „Faktem” bolesnym wspomnieniem z udziałem jej byłego narzeczonego, którego przyłapała na zdradzie.

Marzena Kipiel-Sztuka została zdradzona przez ukochanego

Aktorka przyznała się, że do zdrady doszło jeszcze w czasach młodzieńczych, gdy uczęszczała do Technikum Budowlanego w Legnicy. Wtedy na jej drodze stanął niejaki Tomek – muzyk dancingowy, dla którego Marzena straciła głowę.

Pewnego razu para wybrała się na zabawę taneczną do Karpacza, w którym ówczesny partner Kipiel-Sztuki przygrywał wraz z zespołem. Wyjazd nie doczekał się jednak szczęśliwego zakończenia, bo Marzena przyłapała Tomasza, gdy ten zabawiał się ze striptizerką w ich pokoju hotelowym.

Nocowaliśmy w hotelu i to właśnie w naszym pokoju nakryłam go ze striptizerką z knajpy, w której grał. To był dla mnie niewyobrażalny szok. Spakowałam plecak, wyjechałam jeszcze tego samego dnia i tak skończyła się ta miłość. Nigdy nie wybaczyłam mu tej zdrady. „Rudy”, bo taką nosił ksywę, do końca swoich dni żałował tego, co zrobił - – wyznała.

Gwiazda „Świata według Kiepskich” nigdy nie wybaczyła zdrady partnerowi

Gwiazda przyznała jednak, że bardzo ceniła sobie mężczyznę nie tylko jako partnera, z którym mogła podbić świat, ale też znakomitego muzyka. Mimo że nigdy nie wybaczyła Tomaszowi zdrady, do dziś trzyma po nim bardzo cenną pamiątkę.

Był niezwykle utalentowanym i zdolnym chłopakiem. Grał na wszystkim: klawiszach, trąbce, akordeonie, grzebieniu. Do dziś przechowuję jego pałeczki do perkusji i jest to jedna z moich najcenniejszych pamiątek - – mówiła.

RadioZET.pl/Fakt.pl