Obserwuj w Google News

Kryzys w domu Schreiberów? „Dlaczego mąż nie spędza z tobą czasu”?

2 min. czytania
05.07.2023 09:03
Zareaguj Reakcja

Marianna Schreiber niejednokrotnie działała na przekór przekonaniom swojego męża, który jest politykiem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Para coraz rzadziej pokazuje się razem publicznie. Czyżby mieli kryzys? Jest odpowiedź.

Kryzys w domu Schreiberów? „Dlaczego mąż nie spędza z tobą czasu”?
fot. Instagram/@marysiaschreiber

Marianna Schreiber szerszej publiczności dała się poznać dzięki programowi „Top Model”. Jej udział w show TVN obił się w mediach niemałym echem, ponieważ mąż kobiety jest ministrem związanym od lat z PiS-em. Choć Schreiber programu nie wygrała, to łatka buntującej się żony polityka partii rządzącej okazała się furtką do iście celebryckiej kariery.

Zobacz też:  Marianna Schreiber w ogniu krytyki. Wsparła LGBT i poszła na Marsz dla Życia i Rodziny

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber mają kryzys?

30-letnia Marianna Schreiber dość intensywnie wykorzystuje swoje medialne 5 minut. Założyła własną partię polityczną o dość elastycznych postulatach, które zmieniały się już kilka razy, przebrała się za syrenę, by wskoczyć w ramiona Marcina Najmana, czy wstąpiła do wojska niedługo po tym, jak o jej losach zadecydowali internauci.

Robienie takiego szumu byłoby znacznie utrudnione, gdyby nie było Instagrama. To właśnie tam Marianna postuje swoje komunikaty, opowiada o kolejnych pomysłach na siebie, czy nawiązuje bezpośredni kontakt ze swoimi obserwatorami poprzez serię pytań i odpowiedzi. Nie obyło się bez pytań o męża aktywistki – Łukasza Schreibera, z którym kobieta pokazuje się coraz rzadziej.

Redakcja poleca

Marianna Schreiber szczerze o związku z Łukaszem Schreiberem

O kryzysie skontrastowanej ze sobą pary mówiono już od dawna. Oliwy do ognia dolewa również fakt, że na profilu aktywistki coraz mniej miejsca zajmuje jej mąż. W końcu jedna z dociekliwych fanek postanowiła zapytać:

- Dlaczego mąż nie spędza czasu z tobą i z córką? - dociekała.

Wielu nie wierzy w szczęście małżonków. Nie dość, że dzielą ich poglądy, to jeszcze niemal na każdym zdjęciu rodzinnym publikowanym w sieci Łukasz Schreiber ma dość posępną minę. Jak się okazuje, to tylko medialne wrażenie. Marianna niejednokrotnie zapewniała, że między nią a mężem wszystko jest w porządku.

- Mój mąż bardzo dużo pracuje, ale gdy tylko może, to spędzamy razem czas - wyznała. - Ja zwyczajnie nie pokazuję nas razem często, bo niekoniecznie sobie tego życzytłumaczyła dalej.

Kryzys w domu Schreiberów? „Dlaczego mąż nie spędza z tobą czasu”?

Kryzys w domu Schreiberów? „Dlaczego mąż nie spędza z tobą czasu”?

‧ fot. Instagram/@marysiaschreiber