Obserwuj w Google News

Mariah Carey weszła mu do sypialni. Gwiazda zaskoczyła Jimmy’ego Kimmela

2 min. czytania
03.11.2023 14:52
Zareaguj Reakcja

Mariah Carey już przygotowuje się do świąt. Niedawno pojawiła się w programie „Jimmy Kimmel Live”, w którym pokazano zaskakujące nagranie z jej udziałem. Piosenkarka weszła do sypialni gospodarza show.

Mariah Carey weszła mu do sypialni. Gwiazda zaskoczyła Jimmy’ego Kimmela
fot. YouTube: Jimmy Kimmel Live - Mariah Carey Pranks Jimmy Kimmel in Bed

Mariah Carey powoli nabiera rozpędu przed nadchodzącym Bożym Narodzeniem, w końcu w tym okresie cieszy się największym zainteresowaniem mediów. Niedawno pojawiła się w programie „Jimmy Kimmel Live”, w którym starała się wprawić widzów w świąteczną atmosferę.

Mariah Carey weszła do sypialni Jimmy’ego Kimmela

W jednym z ostatnich wydań programu „Jimmy Kimmel Live” pokazano fragment, w którym Mariah Carey wkradła się do sypialni gospodarza popularnego show o drugiej w nocy, by obdarować go duchem świąt. Towarzyszyły jej przy tym osoby, przebrane w charakterystyczne zielone stroje elfów oraz za Świętego Mikołaja.

Redakcja poleca

Carey wparowała do pokoju, w którym spał Kimmel, po czym zaczęła tańczyć, podczas gdy gospodarz show próbował zorientować się, co się wokół niego działo. Jeden z hasających w pobliżu elfów wysypał sztuczny śnieg na jego głowę. Doprawdy, iście świąteczna scena.

Oglądaj

Podczas wizyty w domu Jimmy’ego artystka miała na sobie strój Pani Mikołajowej, który idealnie pasuje do jej tytułu „królowej świąt”, i najwyraźniej bawiła się świetnie. Na koniec obdarowała Kimmela prezentami. Gospodarz show dostał od niej t-shirt z jej twarzą i napisem „już czas”.

– Wyszłam z lodu, rozmroziłam się – powiedziała gwiazda, wręczając Kimmelowi koszulkę. Było to nawiązanie do krótkiego nagrania, które zamieściła niedawno w mediach społecznościowych. Widzimy na nim jak halloweenowe potwory „rozmrażają” uwięzioną w lodzie „królową Bożego Narodzenia”.

Źródła: Radio ZET

Nie przegap
anna-popek-tańczy-na-rurze-gwiazda-tvp-pręży-się-w-wyciętym-kostiumie
7 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/East News