Obserwuj w Google News

Marcin Hakiel porównuje relację z Dominiką do związku z Cichopek. „Wyciągnąłem wnioski”

2 min. czytania
03.06.2023 23:21
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek nie był wylewny w mediach. Jedną z kontrowersyjnych rzeczy, którą powiedział, było zasugerowanie, że była żona go zdradziła – mówił, że „pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię”. Teraz porównał swoją obecną relację do byłego małżeństwa.

Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Marcin Hakiel i tajemnicza Dominika mają się bardziej niż dobrze – ich związek nie jest medialny, nie epatują na lewo i prawo swoim szczęściem, nie muszą też nic nikomu udowadniać. Kobieta świetnie dogaduje się też z dziećmi tancerza i chętnie spędzają razem czas. Dominika ma też poprawny kontakt z Katarzyną Cichopek jeśli chodzi o podział opieki nad pociechami. Nie wchodzą sobie w drogę. Marcin Hakiel w rozmowie z „Jastrząb Post” porównał relacje z obiema kobietami i chyba lekko wbił szpilę byłej partnerce.

Zobacz także:  Tak Cichopek i Hakiel dzielą się opieką nad dziećmi. Unikają się, jak mogą

Marcin Hakiel porównuje związek z Dominiką i Katarzyną Cichopek

Wydaje się, że Marcin Hakiel i Dominika nie rozstają się nawet na chwilę. Od czasu do czasu na Instagramie tancerza pojawiają się wspólne zdjęcia, ale za każdym razem nie widać na nich twarzy ukochanej, ewentualnie subtelny fragment. Wyciągnął wnioski z małżeństwa z Kasią Cichopek.

- Ja już powiedziałem kiedyś, że nie planuję kolejnych medialnych związków, nie chcę, żeby to było bardziej ściankowe. Zakończyłem już jeden długi, medialny związek i wyciągnąłem z tego pewne wnioski. Myślę, że ta sfera życia, w tej nowej relacji pozostanie bardziej moja – przyznał Marcin Hakiel w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Tancerz przez pewien czas był pod ostrzałem mediów, a portale plotkarskie drążyły od powodów rozwodu z Cichopek do planowanego ślubu z Dominiką. Gdy pojawiły się doniesienia, że Marcin Hakiel stanie przed ołtarzem, serdeczne gratulacje przekazała Paulina Smaszcz.

Redakcja poleca

Jakiś czas temu dopatrzono się, że na Facebooku tancerza widnieje status „w związku małżeńskim”. Sprostował, że nie zaktualizował tej informacji po starej relacji. A czy planuje zaręczyć się z Dominiką i tym samym wejść na wyższy poziom związku?

- Pozwolę sobie to zostawić w mojej sferze - skwitował dla „Jastrząb Post”.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl