Obserwuj w Google News

Marcin Hakiel z żalem mówił o rozwodzie. Tak zareagowała Katarzyna Cichopek

2 min. czytania
07.05.2023 22:15

Marcin Hakiel udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o rozwodzie z Katarzyną Cichopek. Gwiazda „Pytania na Śniadanie” podobno nie spodziewała się, że jej były mąż zechce powrócić do tematu ich rozstania. Jak zareagowała na gorzkie słowa tancerza?

marcin-hakiel-z-żalem-mówił-o-rozwodzie-tak-zareagowała-katarzyna-cichopek
fot. TRICOLORS/East News

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek odnalazł szczęście u boku tajemniczej Dominiki. Tancerz swego czasu udzielił głośnego wywiadu w programie „Miasto Kobiet”, w którym zasugerował, że gwiazda TVP dopuściła się zdrady. Choć wydawało się, że temat rozwodu celebrytów nie będzie więcej przez nich poruszany, nieoczekiwanie ukazała się rozmowa Hakiela z dziennikarzami Wprost. Były mąż Cichopek nie gryzł się w język i dosadnie wypowiedział się na temat rozstania. Wynurzenia tancerza miały być szokiem dla Cichopek i ich wspólnych znajomych.

Redakcja poleca

Gorzko ocenili wywiad Marcina Hakiela. „Wywołuje napięcia w rodzinie”

Dziennikarze Jastrząb Post mieli skontaktować się z osobą z otoczenia pary. Informator portalu ponoć przyznał, że znajomi byłych małżonków nie mogą zrozumieć, dlaczego Hakiel zdecydował się udzielić kolejnego wywiadu na temat rozstania z Cichopek.

- Marcin już po raz drugi udziela wywiadu, który wywołuje napięcia w rodzinie, w szkole, w środowisku rówieśników dzieci. Jego znajomi są tym szczerze zdziwieni… - miało przekazać źródło Jastrząb Post.

Według informacji portalu byli partnerzy mieli zostać wezwani do szkoły ich dzieci, gdy ukazał się pierwszy wywiad tancerza poświęcony zakończeniu związku z prowadzącą „ Pytania na Śniadanie”. Pracownicy placówki podobno martwili o Adama i Helenę.

- Po ostatnim wywiadzie w „Mieście Kobiet” Marcin i Kasia zostali wezwani na rozmowę do szkoły. Poproszono o unikanie rozgłosu w sprawie dzieci i trudnej sytuacji rodzinnej.

Mimo to Hakiel zdecydował się ponownie zabrać głos i skomentować rozwód z Cichopek. Informator portalu miał zdradzić, jak na wynurzenia byłego męża zareagowała gwiazda „ M jak miłość”. Okazuje się, że według aktorki najlepszą reakcją będzie jej całkowity brak.

- Jeśli Kasia mówi o Marcinie to tylko dobrze. Na temat bardzo przykrych rzeczy z małżeństwa milczy. Nie chce ranić tym dzieci - miała powiedzieć osoba z kręgu znajomych celebrytów.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl