Obserwuj w Google News

Marcela Leszczak o drugiej ciąży. Wybrała już imię dla córki

2 min. czytania
21.12.2022 09:43
Zareaguj Reakcja

Marcelina Leszczak została zapytana o drugie dziecko z Michałem Koterskim. Była gwiazda "Top Model" musiała zmierzyć się z mało delikatnym pytaniem o ciążę, a także odpowiedzieć, jakie imiona wybrała dla córki. Spełniło się marzenie Miśka Koterskiego o rodzeństwie dla Frysia? 

Marcela Leszczak i Misiek Koterski
fot. Instagram:@marcelamargerita

Marcelina Leszczak po występach w "Top Model" i "Miłości na bogato" nieoczekiwanie związała się z Michałem Koterskim, popularnym showmanem i aktorem znanym z roli w "Dniu świra". Trwający od 2016 roku związek jest namiętny, ale też bardzo burzliwy. Gwiazdy rozstają się i schodzą. Przed rokiem głośno było o romansie Koterskiego z Dagmarą Bryzek. Ostatecznie rodzice 5-letniego Fryderyka wrócili do siebie, a nawet zaczęli publicznie deklarować gotowość do powiększenia rodziny. 

Redakcja poleca

Marcela Leszczak o drugiej ciąży. Wybrała imię dla córki

Misiek Koterski wyznał w wywiadzie, że Marcelina do niedawna nie chciała słyszeć o drugim dziecku, ponieważ źle zniosła pierwszą ciążę. On jednak naciskał i liczył, że uda im się zrealizować cel do nadchodzących świąt. Internauci najwyraźniej zapamiętali wypowiedź gwiazdy "Gierka", bo w ostatnim Q&A Marceli Leszczak wrócili do tematu drugiego dziecka

- No i co z tą ciążą? Jest czy nie ma? - padło pytanie. 

Ukochana Michała Koterskiego nie chciała jednak wdawać się w szczegóły i dyplomatycznie odparła, że "Frysio jest jak dwójka dzieci". Internauci jednak ciągnęli temat dziecka i zapytali o imiona dla córki, gdyby okazało się, że celebrytka spodziewa się dziewczynki. 

- 1. Gloria. 2. Julia. 3. Marcelka - wymieniła mama Frysia. 

Marcelina Leszczak i Michał Koterski na razie nie mogli przekazać fanom radosnych wieści o ciąży, ale możemy mieć pewność, że gdy już się to wydarzy, sami poinformują o tym w odpowiednim czasie. Życzymy spełnienia planów.