Obserwuj w Google News

Wielkie poruszenie w „PnŚ”. Tomaszewska przerwała rozmowę. Chodziło o dziecko

2 min. czytania
21.09.2023 11:40
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Tomaszewska musiała przerwać rozmowę w „Pytaniu na Śniadanie”. Ciężarna prezenterka bardzo się wzruszyła i przekazała widzom, co się stało. Chodziło o nienarodzone dziecko gwiazdy.

Wielkie poruszenie w „PnŚ”. Tomaszewska przerwała rozmowę. Chodziło o dziecko
fot. Instagram (@pytanienasniadanie)

Małgorzata Tomaszewska jakiś czas temu poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda zrezygnowała z prowadzenia „ The Voice of Poland” i „ The Voice Senior”. Niedawno zapowiedziała jednak, że po porodzie chce jak najszybciej powrócić do pracy. Póki co zwolniła tempo, by cieszyć się błogosławionym stanem. Wciąż pojawia się jednak na planie „ Pytania na Śniadanie”. Ostatnio podczas emisji programu na żywo doszło do niespodziewanej sytuacji. Prezenterka przerwała rozmowę i podzieliła się z widzami wzruszającą informacją.

Małgorzata Tomaszewska wzruszyła się w „Pytaniu na Śniadanie”. „To były pierwsze…”

Jeszcze niedawno Małgorzata Tomaszewska zachwycała się ekipą „Pytania na Śniadanie”, która pomogła jej utrzymać ciążę w tajemnicy. - Nikt nie zdradził informacji do prasy, a wiedzieli mniej więcej miesiąc, zanim sama oficjalnie ogłosiłam, że jestem w ciąży. Wszyscy czekali aż sama będę gotowa, żeby podzielić się tą informacją - mówiła na łamach Super Expressu, dodając, że śniadaniówka TVP to program „przyjazny rodzinom, matkom karmiącym i matkom w ciąży”.

Nic więc dziwnego, że gwiazda pozwoliła sobie ostatnio przerwać rozmowę z gośćmi i podzielić się z widzami poruszającą informacją z jej życia prywatnego. Prezenterka wraz z Aleksandrem Sikorą dyskutowała z ekspertami na temat regularnych badań. Wszyscy obecni w studiu zauważyli, że w pewnym momencie zaczęła zachowywać się nieco inaczej niż dotychczas. W końcu Tomaszewska wyjaśniła, co się stało.

- Panie się tak na mnie patrzyły i ty też tak zerkałeś. Ja się nie wzruszyłam tą glukozą, ale po raz pierwszy chyba z pięć razy dziecko mnie kopnęło podczas tej rozmowy. To były pierwsze kopnięcia, dlatego tak się wzruszyłam - zdradziła, kładąc dłonie na ciążowym brzuszku.

Redakcja poleca

Sikora nie krył radości ze szczęścia koleżanki. - Ale widzisz, jaką będziesz miała pamiątkę, bo to na żywo - powiedział, po czym płynnie przeszedł do kolejnej części programu, dając współprowadzącej szansę ochłonąć. - Małgorzata się wzrusza, a my byśmy chcieli państwu przedstawić kolejny temat - zapowiedział.

Nie przegap
Małgorzata Tomaszewska wzruszyła się w "Pytaniu na Śniadanie"
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska