Obserwuj w Google News

Małgorzata Tomaszewska pokazała syna. Widać podobieństwo?

2 min. czytania
16.02.2023 17:49
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Tomaszewska pochwaliła się w mediach społecznościowych uroczym zdjęciem ze swoim synkiem Enzo. Prezenterka wybrała się z pociechą na wakacje do Dubaju, a swoją podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich relacjonowała za pośrednictwem Instagrama. Fani zwrócili uwagę na podobieństwo mamy i syna.

Małgorzata Tomaszewska
fot. Screen Instagram/malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska popularność zyskała dzięki udziałowi w programach takich jak   „Dance Dance Dance” i „The Voice of Poland”. Obecnie gwiazda jest prowadzącą „The Voice Senior” i „Pytanie na śniadanie” na antenie Telewizji Polskiej. Chętnie udziela się również w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje prawie 120 tysięcy użytkowników.

Zobacz także:  Tomaszewska o nowym dziecku w rodzinie Kurzajewskiego: „Jestem w szoku”

Małgorzata Tomaszewska samodzielnie wychowuje małego Enzo

Małgorzata Tomaszewska chętnie dzieli się z fanami ujęciami ze swojego życia prywatnego. Gwiazda TVP samodzielnie wychowuje synka Enzo, który przyszedł na świat w 2017 roku, jako owoc miłości Tomaszewskiej i  pochodzącego z Turcji Ahmeta Seyfi Yigit Tarci.

Właściwie mogę się nazywać samotną mamą, wychowuję sama mojego synka. Mam dużą swobodę, jeśli chodzi o wychowanie małego, sama podejmuję decyzje i myślę, że mój mały jest bardzo szczęśliwym dzieckiem

 – tłumaczyła w wywiadzie dla „Jastrząb Post”.

Małżeństwo celebrytki z Turkiem nie przetrwało próby czasu, ale Tomaszewskiej udaje się z powodzeniem połączyć macierzyństwo z aktywnością zawodową.

Redakcja poleca

Małgorzata Tomaszewska pokazała synka. Podobny do mamy?

Na instagramowym profilu Małgorzaty Tomaszewskiej można znaleźć relacje z wielu egzotycznych podróży, jednak gwiazda nieczęsto publikuje zdjęcia z synkiem, starając się chronić jego prywatność. W zeszłym roku pochwaliła się relacją z jednego z urlopów w Dubaju, gdzie na co dzień mieszka jej mama.

Jak mrużyć oczy to tylko do słońca! Mój przystojniak!!!

 – podpisała uroczą fotografię Tomaszewska.

Prezenterka niedawno pochwaliła się fanom, że po raz kolejny odwiedza Zjednoczone Emiraty Arabskie. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, a którym możemy zobaczyć 6-letniego Enzo, który widocznie urósł.

Rodzina nie jest tylko czymś ważnym. Ona jest wszystkim

 – napisała pod publikacją dziennikarka.

Instagramowi obserwatorzy dostrzegli ogromne podobieństwo łączące mamę i syna.

Syn bardzo podobny do mamy
Jak dwie krople wody, uderzające podobieństwo

– można przeczytać w sekcji komentarzy.

A Wy widzicie podobieństwo Enzo do Małgorzaty Tomaszewskiej?

RadioZet.pl/"Jastrząb Post"

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska