,

Siostra Małgorzaty Kożuchowskiej w "Dzień dobry TVN". Zadebiutowała na antenie

02.03.2023 16:17

Maja Kożuchowska, siostra słynnej Małgorzaty Kożuchowskiej, pojawiła się w "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o swoim życiu za granicą. Kim jest Maja Kożuchowska i czym się zajmuje? 

Małgorzata Kożuchowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Kożuchowska miała powody do dumy. Jej młodsza siostra, Maja Kożuchowska, pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN" w wywiadzie z Mateuszem Hładkim. Widzowie śniadaniówki po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć młodszą siostrę Małgorzaty Kożuchowskiej i poznać ją bliżej. 

Siostra Małgorzaty Kożuchowskiej w "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Kożuchowska ma dwie młodsze siostry. Maja Kożuchowska od lat mieszka za granicą. Najpierw wyjechała do Londynu, a potem przeniosła się do Paryża, gdzie mieszka już od dziesięciu lat. W "Dzień dobry TVN" kobieta miała okazję nieco przybliżyć swoje życie w stolicy Francji. 

Do Paryża trafiłam może z powodu miłości, bo mój mąż jest Francuzem, natomiast poznaliśmy się w Londynie. Po kilku latach stwierdziliśmy, że nadszedł czas, żeby zamknąć ten londyński rozdział i zamienić londyńską mgłę na paryskie słońce - wyznała Mateuszowi Hładkiemu siostra słynnej Małgorzaty. 

Kim jest Maja Kożuchowska i co robi w życiu?  

Maja Kożuchowska z wykształcenia jest nauczycielką wychowania przedszkolnego, lecz od lat z powodzeniem rozwija bloga lifestyle'owego. Poleca interesujące miejsca i wydarzenia, opisuje Paryż z własnej perspektywy oraz dzieli się zamiłowaniem do mody, sztuki oraz podróży. Ponadto przeprowadza wywiady z gwiazdami i znanymi osobistościami ze świata kultury i sztuki. 

Małgorzata Kożuchowska prowadzi profil na Instagramie TuParis Majka Kożuchowska, gdzie można obejrzeć jej liczne zdjęcia z paryskich śniadań, nastrojowych wnętrz i wakacji w śródziemnomorskich krajach. Nie brakuje też zdjęć Mai z Małgorzatą Kożuchowską, z którą mimo odległości, ma świetny kontakt.

Przed emisją wywiadu z Mają Kożuchowską w "Dzień dobry TVN" aktorka pochwaliła się tym wydarzeniem na Instastory.

- Moja siostra debiutuje dziś w "Dzień dobry TVN". Moja duma! Trzymam kciuki! - napisała Małgorzata.

Dostrzegacie podobieństwo Mai Kożuchowskiej do jej sławnej siostry?

kozuchowska
fot. Instastories:@tu_paris_majka_kozuchowska

 

loader

Logo radiozet Dzieje się