Obserwuj w Google News

Siostra Dody została modelką. Wystąpiła w sesji polskiego projektanta [FOTO]

2 min. czytania
23.12.2022 13:04
Zareaguj Reakcja

Paulina Zmudczyńska jest przyrodnią siostrą Dody i usiłuje przebić się w modelingu. Ostatnio Paulinę zaangażował do kampanii polski projektant Daniel Jacob Dali. Jak wypadła przed obiektywem córka Pawła Rabczewskiego? 

Paulina Zmudczyńska
fot. Wojciech Olkusnik/East News, Instagram:@paulina_zmudczynska

Paulina Zmudczyńska to przyrodnia siostra Dody, owoc romansu ojca wokalistki, Pawła Rabczewskiego, z czasów, gdy był on samorządowcem w Ciechanowie. Po dwóch latach od narodzin córki mężczyzna miał zerwać kontakty z matką Pauliny. Potem rozpadło się małżeństwo kobiety. 

Doda nigdy nie utrzymywała bliskich relacji z przyrodnią siostrą. Z byłej kochanki ojca drwiła i posądzała o próbę rozbicia małżeństwa jej rodziców. Mama piosenkarki kulturalniej komentowała całą sprawę.  

Wybaczyłam już 15 lat temu, kiedy dowiedziałam się o tej zdradzie - mówiła Wanda Rabczewska, która długo nie miała pojęcia o nieślubnym dziecku męża. - Dopiero gdy po 14 latach ta pani rozwiodła się i zrobiła test DNA, dowiedzieliśmy się, że mój mąż ma nieślubną córkę. Ale mąż nie walczył, nie zaprzeczał, wywiązywał się ze swoich obowiązków, płacił alimenty. To nie byłoby w jego stylu, żeby negować coś, czego sam był sprawcą - podkreśliła w rozmowie z "Vivą!".

Paulina Zmudczyńska liczyła, że Doda ucieszy się, że ma siostrę, ale gdy tak się nie stało, odcięła się od rodziny ojca i przyjęła nazwisko matki. 

Redakcja poleca

Paulina Zmudczyńska została modelką. Siostra Dody wystąpiła w kampanii

W 2014 roku Paulina wraz z przyjacielem założyła bloga modowego. Marzyła o karierze stylistki, chciała też zostać aktorką. Ostatecznie 24-latka próbuje swoich sił w modelingu. Ostatnio przyrodnią siostrę Dody zaangażował do swojej kampanii Daniel Jacob Dali, polski projektant tworzący na Ibizie.

Zobaczcie, jak Paulina Zmudczyńska wypadła w sesji promującej zimową kolekcję. Wróżycie jej dużą karierę? 

Syn Jakimowicza był uzależniony. "Wyciągnęła mnie z tego mama"