Obserwuj w Google News

Kurzajewski nasłał na Smaszcz prokuratora? Dziennikarka ujawnia

2 min. czytania
21.11.2023 13:18
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz opublikowała na Instagramie odpowiedź na hejterski komentarz. Uderzyła przy tym w swojego eksmęża. Zasugerowała, że została pozwana przez Macieja Kurzajewskiego.

Kurzajewski nasłał na Smaszcz prokuratora? Dziennikarka ujawnia
fot. Jan Bogacz TVP/TVP/East News

Paulina Smaszcz od dłuższego czasu żyje w konflikcie z Maciejem Kurzajewskim. Swojemu eks ma wiele do zarzucenia – przede wszystkim to, że nie staje na wysokości zadania jako ojciec. Przez to, że decyduje się na ujawnianie szczegółów swojego życia prywatnego, „kobieta-petarda” nieustannie naraża się na hejt. Jednak nie puszcza złośliwych uwag mimo uszu.

Paulina Smaszcz o relacjach damsko-męskich. „On szybko znajdzie inną”

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski nie są parą od wielu lat. Ich rozstanie mogło być dla Smaszcz sporym ciosem, ponieważ od pewnego czasu publikuje w sieci nienapawające optymizmem przemyślenia dotyczące relacji damsko-męskich.

Niedawno wrzuciła na Instagrama komentarz do grafiki, której zadaniem było utwierdzenie kobiety w poczuciu powinności do wspierania mężczyzny w chwilach, gdy on podupada na siłach. Smaszcz dostrzegła drugą stronę medalu. „A jeśli ona nie ma sił? On szybko znajdzie inną. Bo po co mu słaba, bezsilna, chora kobieta?” – napisała.

Paulina Smaszcz pozwana przez Macieja Kurzajewskiego?

Słowa Smaszcz poruszyły internautów. Jedna z niezadowolonych użytkowniczek Instagrama, postanowiła zwrócić się do dziennikarki w wiadomości prywatnej. „Nadal żałoba po mężu…” – napisała hejterka.

Paulina Smaszcz pozwana przez Kurzajewskiego
fot. Instagram: @paulina.smaszcz

Dziennikarka nie puściła tej uwagi mimo uszu. Odpowiedziała na złośliwy komentarz na instastory. Przy okazji zasugerowała, że eksmąż zgłosił ją na policję i nasłał na nią prokuratora. „Mój były mąż nie umarł. Czas żałoby to czas po śmierci bliskiej osoby i ironizowanie z tego stanu jest nieludzkie, bo w życiu każdego z nas ktoś umiera lub umrze. Dlaczego wciąż myślą, że były mąż dla mnie istnieje? Nie, nie istnieje. O pozwach rozmawiają prawnicy. Jaki to ojciec, który matkę swoich dzieci anonsuje na policję lub nasyła prokuratora? Ocenę pozostawiam jego sumieniu i dzieciom” – odparła.

Źródła: Radio ZET

Nie przegap