Kultowe auto z "M jak Miłość" na sprzedaż. To nim Hanka uderzyła w kartony

01.02.2023 19:03

Scena z "M jak Miłość", w której Hanka Mostowiak ginie po zderzeniu z kartonami, przeszła do historii. Teraz na sprzedaż wystawiono auto, w którym siedziała serialowa bohaterka. Ile trzeba za nie zapłacić?

Małgorzata Kożuchowska
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER / EAST NEWS / YouTube @serialetvp

"M jak Miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych w historii. Saga rodu Mostowiaków towarzyszy widzom od 2000 roku, w wielu domach produkcję ogląda już kilka pokoleń widzów. Wśród najbardziej rozpoznawalnych bohaterek serii z pewnością znajduje się Hanka Mostowiak, w którą przez 11 lat wcielała się Małgorzata Kożuchowska. Kultowa stała się także scena śmierci bohaterki, która do dzisiaj jest tematem internetowych żartów. Hanka umarła w wyniku pęknięcia tętniaka mózgu po tym, jak prowadzone przez nią auto uderzyło w stertę kartonów. Okazuje się, że wielbiciele "M jak Miłość" mają niepowtarzalną okazję kupić samochód, który brał udział w niezapomnianej scenie. 

Auto ze sceny "śmierci w kartonach" wystawione na sprzedaż. Gratka dla fanów "M jak Miłość"

Jak informuje serwis Pudelek, na jeden z popularnych serwisów aukcyjnych trafiła Mazda 626 z numerami rejestracyjnymi, które możemy zobaczyć w kultowej scenie z "M jak Miłość". Sprzedający co prawda nie wspomniał o tym, że samochód może być sławny, ale zachwalał go na inne sposoby.

- Auto trochę do ogarnięcia z racji tego, że już długo stoi. Ale ma mały przebieg i może jeszcze długo posłuży. Auto posada oryginalny katalizator i jest na chodzie. Odpalane od czasu do czasu. Auto posiada przegląd i OC opłacone w grudniu na cały rok - cytuje Pudelek.

Ile musimy zapłacić, by usiąść za kierownicą byłego samochodu serialowej Hanki? Kultową Mazdę właściciel wycenił na 16 tysięcy złotych. Dla wielu fanów "M jak Miłość" to z pewnością nie lada gratka.

Scena śmierci Hanki Mostowiak przeszła do historii "M jak Miłość"

Kiedy pojawiła się informacja o sprzedaży auta, które miało pojawić się w "M jak Miłość", w sieci zaroiło się od komentarzy zachwyconych internautów. Nie zabrakło oczywiście żartów dotyczących pamiętnej sceny.

- Kożuchowska powinna kupić.

- Lepiej nie kupuj, bo wpadniesz w kartony.

- A kartony też na sprzedaż?

- Ściana z kartonów w środku lasu, to był hit. Już nie robią takich filmów - czytamy.

Macie chrapkę na legendarny samochód Hanki?

loader