Małgorzata Kożuchowska rzuci aktorstwo? Zarabia krocie na Instagramie

29.01.2023 15:41

Małgorzata Kożuchowska robi karierę nie tylko w branży filmowej. Według medialnych doniesień gwiazda zarabia tyle na postach sponsorowanych, że mogłaby rzucić aktorstwo. Czy rola influencerki bardziej się jej opłaca?

Małgorzata Kożuchowska
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Popularność przyniosły jej role w "Kilerze" i "M jak Miłość", obecnie uważana jest za jedną z czołowych krajowych gwiazd, a kreacją Natalii w "Rodzince.pl" po raz kolejny podbiła serca fanów seriali. Nie jest tajemnicą, że 51-latka nie narzeka na brak zawodowych propozycji, a wiele firm marzy o promowaniu swoich produktów wizerunkiem Małgorzaty. Nic zatem dziwnego, że Kożuchowska zarabia niemałe pieniądze. Zarobki aktorki postanowił obliczyć "Super Express", a kwoty są imponujące.

Małgorzata Kożuchowska zarabia na Instagramie więcej niż jako aktorka?

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak wiele jej koleżanek z branży, korzysta ze swojej popularności w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie publikuje między innymi posty reklamujące różnorodne produkty, takie jak kosmetyki czy ubrania. Zdaniem tabloidu za jeden wpis aktorka ma inkasować nawet 25 tysięcy złotych, zatem tylko w grudniu na jej konto mogło wpłynąć około 125 tysięcy.

Na szczęście Małgorzata nie zrezygnowała z pracy aktorki na rzecz zostania dobrze opłacaną influencerką. Zwłaszcza że nadal może liczyć na zainteresowanie i wysokie stawki. Zdaniem "Super Expressu" Kożuchowska za jeden film może otrzymywać nawet około 200 tysięcy złotych.

Małgorzata Kożuchowska jest milionerką? Ogromne zarobki polskiej aktorki

Tak wysokie stawki z pewnością pozwoliły Małgorzacie Kożuchowskiej zarobić prawdziwą fortunę. Zwłaszcza że aktorka uchodzi za zorganizowaną i trzeźwo myślącą osobę dbającą o swoją przyszłość. Z medialnych doniesień wynika, że 51-letnia gwiazda może w ciągu roku zarobić nawet do 2 milionów złotych.

Warto wspomnieć, że także mąż Małgorzaty, Bartłomiej Wróblewski, świetnie radzi sobie w życiu zawodowym. Na tyle dobrze, że nie mógł towarzyszyć małżonce podczas urlopu.

-  Bartłomiej ma ostatnio dużo pracy, bo w wakacje założył nową spółkę zajmującą się bezpieczeństwem. Bierze udział w wielu wymagających zaangażowania projektach. Małgorzata stara się to zrozumieć, ale choć Malediwy były jej wielkim marzeniem, trudno jej było cieszyć się rajskimi wyspami, siedząc samotnie na leżaku i patrząc na szczęśliwe pary wokół - informował "Dobry Tydzień".

loader