Obserwuj w Google News

Lil Masti atakuje Maję Staśko. Poszło o nagranie celebrytki z Turcji. "Chora, niebezpieczna osoba"

Maciej Friedrich
3 min. czytania
15.02.2023 09:11
Zareaguj Reakcja

Lil Masti została skrytykowana za film zatytułowany "Utknęliśmy w Turcji". Rzekomy clickbait surowo oceniła między innymi Maja Staśko. Celebrytka postanowiła ostro odpowiedzieć, nie szczędząc obraźliwych słów pod adresem Staśko.

Maja Staśko / Lil Masti
fot. screen: Instagram @lilmasti_/ Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Lil Masti, czyli Aniela Bogusz, dla zdobycia rozgłosu imała się różnych zajęć. W serwisie YouTube zamieszczała nagrania o tematyce fitness, po czym zmieniła się w "Sex Masterkę" która w skąpych strojach radziła internautom w sprawach łóżkowych. Próbowała swoich sił jako piosenkarka, walczyła nawet w FAME MMA. Walki porzuciła, żeby skupić się na rodzinie. Ogłosiła, że jest w ciąży, ale nie przestała wzbudzać kontrowersji. Szukanie rozgłosu za wszelką cenę zarzucono jej po opublikowaniu filmu z badania USG, teraz po raz kolejny musi mierzyć się z krytyką. Kontrowersyjne nagranie zatytułowane "Utknęliśmy w Turcji" surowo oceniła między innymi Maja Staśko, której Lil Masti odpowiedziała w wyjątkowo ostry sposób.

Lil Masti odpowiada na krytykę nagrania z Turcji. Celebrytka ostro zaatakowała Maję Staśko

Przypomnijmy, że Lil Masti opublikowała nagranie "Utknęliśmy w Turcji", w którym opowiadała o problemach, jakie napotkała w trakcje podróży do Egiptu. Nagranie wywołało falę krytyki pod adresem celebrytki. Anieli zarzucono stworzenie clickbaitu i budowanie zasięgów na tragicznych wydarzeniach, w których giną ludzie. Skrytykowała ją między innymi Maja Staśko i najwyraźniej to właśnie słowa aktywistki najmocniej zraniły Lil Masti. W relacji opublikowanej na Instagramie bezpardonowo zaatakowała Staśko, nie przebierając w słowach.

- To jest po prostu chora osoba (...) Maja Staśko, Ty jesteś po prostu największą hipokrytką. Mówisz o clickbaitach, a sama na nich żerujesz. Żerujesz również na osobach publicznych, na osobach znanych, na influencerach głównie zasięgowych, bo wiesz, że Ci zwiększą zasięgi. Po tym, jak ostatnio mnie zaczepiałaś, w kilka godzin doszło Ci 10 tysięcy obserwujących (...) To Ty zachowujesz się jak oprawca i sprawiasz, że osoby czują się jak ofiary i muszą się tłumaczyć (...) Ty jesteś niebezpieczną osobą. Ty jesteś niebezpieczną osobą dla ludzi - zwłaszcza dla młodych ludzi, których przekonujesz gdzieś tam tymi swoimi manipulacjami, tą swoją hipokryzją - wyliczała.

Najwyraźniej słowa Staśko naprawdę mocno dotknęły byłą youtuberkę, piosenkarkę i zawodniczkę FAME MMA.

Redakcja poleca

Lil Masti tłumaczy się z kontrowersyjnego nagrania z Turcji. To nie był clickbait?

Za pośrednictwem Instagrama Lil Masti próbowała wytłumaczyć, że tytuł jej nagrania nie był clickbaitem i nie zasłużyła na słowa krytyki.

- Clickbait jest wtedy, kiedy w tytule wprowadza się w błąd albo gdybym użyła czegoś, nie wiem, czegoś sensacyjnego właśnie typu: o trzęsieniach ziemi. Natomiast ja nie użyłam niczego takiego w swoim tytule, więc to nie był clickbait. Po prostu przedstawiłam prawdę tak, jak było. Mieliśmy nagrać film, że lecimy na wakacje, natomiast utknęliśmy w Turcji, więc pokazałam tak, jak było - stwierdziła.

Sądząc po internetowych komentarzach, jej tłumaczenia na niewiele się zdały.

- Ale to dziecko będzie miało pod górkę od urodzenia. Wyżyny intelektu.

- Przecież takie influ-desperatki nie wiedza nic o tragediach. Myślicie, że ona ogląda lub o zgrozo czyta wiadomości? One żyją w swoim różowym świecie i biją grubą kasę na Instagramie.

- Maja przynajmniej ma coś w głowie, Anielka wątpię. Jak można wybić się na byciu "sex masterką"? To jak ostatnio zachowała się w Turcji. Brak słów na tę osobę - czytamy.