Obserwuj w Google News

Lara Gessler jako nastolatka spotykała się z 32-latkiem. Jak zareagował jej ojciec?

3 min. czytania
27.01.2023 16:57
Zareaguj Reakcja

Lara Gessler udzieliła wywiadu i opowiedziała o jej początkach w show-biznesie. Do którego ze znanych rodziców jest podobna celebrytka? Gwiazda wspomniała także o jej związku z dużo starszym mężczyzną. Jak na tę relację zareagował jej ojciec?

lara-gessler-jako-nastolatka-spotykała-się-z-32-latkiem-jak-zareagował-jej-ojciec
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News, VIPHOTO/East News

Lara Gessler ostatnio coraz częściej opowiada o tym, jak wglądały wczesne lata jej życia w domu Gesslerów. Niedawno zdradziła, że Magda i Piotr Gessler wypowiedzieli wojnę mafii, przez co ich córka ze względu na bezpieczeństwo nie mogła chodzić do przedszkola. W wywiadzie mówiła także o rozwodzie rodziców. Po ich rozstaniu Lara pozostawała pod opieką ojca. Jako 17-latka zaskoczyła go związkiem ze starszym mężczyzną. Jak na romantyczną relację córki zareagował Piotr Gessler? Celebrytka wyznała też, jak wyglądały jej pierwsze kroki wśród znanych i bogatych. Okazuje się, że przeszkadzała jej łatka córki Magdy Gessler.

Redakcja poleca

Lara Gessler o początkach w show-biznesie. „Bardzo nie chciałam, żeby mnie kojarzono z mamą”

O gwieździe usłyszeliśmy dzięki jej sławnej mamie Magdzie Gessler. Kreatorka smaku i stylu może pochwalić się taką pozycją w polskim show-biznesie, że wypromowała nie tylko córkę, ale i syna, Tadeusza Müllera. Lara szybko zaczęła jednak pracować na własne nazwisko. W podcaście FemiTALK przyznała, że nie wspomina dobrze początków pracy w mediach. Wejście do show-biznesu miało ją kosztować sporo stresu. Celebrytka ponoć nie przepada za swoimi pierwszymi zdjęciami ze ścianek, ponieważ była wtedy bardzo spięta. W ociepleniu wizerunku pomógł jej podobno występ w jednym z programów stacji TVN.

- Po wystąpieniu w „ Ameryka Express” dostawałam takie wiadomości: „ja myślałam, że jesteś suką, a ty jesteś całkiem normalna dziewczyna!”. Dostałam taki pierwszy wiatr w żagle, trochę przestały mnie męczyć moje własne demony. Potrafimy się przez bardzo długi czas obijać w głowie w paru komentarzach, które usłyszeliśmy na swój własny temat i się nimi gnębić. Trzeba się ciągle konfrontować na nowo, żeby te komentarze były nowe - mówiła.

Choć Lara wiele razy słyszała, że przypomina sławną mamę, uważa, że tak naprawdę jest „córeczką tatusia”.

- Jak ktoś mi mówi: „jaka jesteś podobna do mamy”, mówię: „nie widziałaś taty”. Jestem córeczką tatusia, (...) przygruchałam sobie tę cichość, którą ma tata, bo bardzo nie chciałam, żeby mnie jeden do jeden kojarzono z mamą, bo to jest takie oczywiste - tłumaczyła.

Lara Gessler jako 17-latka zakochała się w starszym mężczyźnie. Jak zareagował Piotr Gessler?

Przebywająca po rozwodzie rodziców pod opieką ojca Lara, miała bardzo zaskoczyć Piotra Gesslera. W wieku zaledwie 17 lat przedstawiła mu dużo starszego partnera. Okazuje się jednak, że tata celebrytki wykazał się sporym zrozumieniem dla miłosnych wyborów córki.

- On nigdy nie chciał, by był wpływ jego myślenia na to, co ja robię. Kiedy miałam 17 lat, przyprowadziłam mu mojego faceta, który wtedy miał 32 lata, z którym za chwilę zamieszkałam, więc uważam, że ojciec, który ma tak mocną relację z córką, naprawdę musi jej ufać, żeby jej na to wszystko pozwolić.

Zdaniem gwiazdy ojciec miał do niej ogromne zaufanie, którego ponoć Lara nigdy nie nadwyrężyła poprzez młodzieńcze błędy i złe decyzje.

- On wiedział, że ja nie zrobię głupoty i nie zrobiłam głupoty, więc wszystko się sprawdziło, nie było bezpodstawne, ale wiem, że jego to kosztowało bardzo dużo - podsumowała.

gessler-piotr-lara
fot. ADAM JANKOWSKI/EAST NEWS