Obserwuj w Google News

Córka Lary Gessler znowu chora. „Ja już nie wiem, co się dzieje”

2 min. czytania
26.01.2023 16:44
Zareaguj Reakcja

Lara Gessler poinformowała o walce z kolejną chorobą jej córki. Celebrytka od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi członków jej rodziny. Co tym razem dolega małej Nenie?

córka-lary-gessler-znowu-chora-ja-już-nie-wiem-co-się-dzieje
fot. Instagram (@lara_gessler)

Problemy zdrowotne członków rodziny Lary Gessler zdają się nie mieć końca. Mąż celebrytki, Piotr Szeląg trafił do szpitala tuż po narodzinach, Bernarda. Ukochany Lary potrzebował pomocy specjalistów ze względu na zbyt duży stres związany z przyjściem na świat jego pierworodnego syna. Wkrótce w domu została uwięziona Gessler, której choroby nie byli w stanie zdiagnozować lekarze. Najbardziej sen z powiek rodziców spędza jednak zły stan zdrowia ich dzieci.

Redakcja poleca

Lara Gessler walczy z chorobą córki. „Nena w nocy miała prawie 40 stopni”

W drugi dzień świąt Lara była zmuszona pojechać z synem do szpitala. Bernard zaraził się groźnym wirusem. Kilka dni później chora była także jego starsza siostra, Nena. Kiedy wydawało się, że rodzina Gessler na jakiś czas będzie miała spokój z zarazkami, celebrytka poinformowała o kolejnej ciężkiej nocy.

- Nena w nocy miała prawie 40 stopni C. Ot tak. Żadnych zapowiedzi, wielkich katarów, kaszlu. Ja już nie wiem, co się dzieje - napisała zatroskana Lara.

Grudniowe choroby prawdopodobnie osłabiły odporność Neny, która ponownie ma problemy ze zdrowiem. Sytuacja wydaje się o tyle dziwna, że zdaniem Gessler nic nie zapowiadało choroby. Fani gwiazdy zastanawiali się, jak radzą sobie inni członkowie jej rodziny. Lara uspokoiła jednak przestraszonych obserwatorów.

- Pytacie o resztę. Chyba ma się dobrze - podpisała zdjęcie śpiących męża i syna.

lara-gessler-piotr-bernard
fot. Instagram (@lara_gessler)

Zobacz także: Fani Lary Gessler martwią się zdrowiem jej córki. Nena ma nadgibkość

Bernard nie zdążył się więc jeszcze zarazić od siostry. Nenie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a Larze i Piotrowi końca ciągnących się w nieskończoność chorób ich i ich dzieci.

lara-gessler-nena-choroba
fot. Instagram (@lara_gessler)