,

Bratanica księżnej Diany wyszła za mąż. Bajeczna ceremonia lady Amelii Spencer [FOTO]

27.03.2023 11:07

Lady Amelia Spencer wyszła za mąż. Bratanica brytyjskiej księżnej Diany wzięła ślub z wieloletnim partnerem Gregiem Malletem podczas wystawnej ceremonii. Efektami ślubnej sesji zdjęciowej podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Lady Amelia Spencer
fot. Rex Features/East News

Księżna Diana to jedna z najbardziej medialnych, ale także owianych aurą tajemniczości członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Pierwsza żona Karola III, matka Williama i Harry'ego była uwielbiana na całym świecie, a okoliczności jej tragicznej śmierci do dziś budzą kontrowersje. Nic dziwnego, że fani royalsów interesują się wszystkim, co z nią związane, nie wykluczając dalszych członków jej rodziny. W mediach społecznościowych radosną nowiną pochwaliła się lady Amelia Spencer. Bratanica księżnej wyszła za mąż.

Lady Amelia Specner wzięła ślub. Bratanica księżnej Diany wyszła za mąż za Grega Malleta

Amelia Spencer to jedna z dwóch córek brata księżnej Diany, Charlesa Spencera. 30-latka od 14 lat jest w szczęśliwym związku z trenerem personalnym Gregiem Malletem, którego poznała jeszcze jako nastolatka. Zakochani postanowili wejść w nowy etap i zdecydowali się na ślub. Zdjęcia z sesji zdjęciowej nowożeńców pojawiły się na okładce magazynu "Hello!". Amelia i jej wybranek nie oszczędzali na tym wyjątkowym dniu, ceremonia odbyła się na szczycie góry w Kapsztadzie, a panna młoda wystąpiła w sukni Versace, która miała być tworzona przez ponad 2 miesiące.

- Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. To najpiękniejsza suknia, jaką kiedykolwiek widziałam. Wspaniale nam się współpracowało, nad wszystkim czuwali niczym anioły stróże - mówiła lady w wywiadzie dla pisma.

Romantyczne zdjęcie pojawiło się także na profilu Amelii na Instagramie.

- Na zawsze, w tym życiu i w kolejnych - napisała.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego.

Lady Amelia Spencer wyszła za mąż. Kolejna bratanica księżnej Diany wzięła ślub

Starsza siostra Amelii Spencer, lady Kitty Spencer, także jest już mężatką. 32-latka w 2021 roku wzięła ślub z Michaelem Lewisem, starszym o 32 lata multimilionerem. Pobrali się w Rzymie, a w ceremonii brały udział takie gwiazdy jak Ellie Goulding i Idris Elba. Kitty wystąpiła w specjalnie zaprojektowanej dla niej sukni Dolce&Gabbana. Kreacja została zainspirowana wiktoriańskimi sukniami, a media rozpisywały się na temat jej podobieństwa do sukni ślubnej księżnej Diany.

loader

Logo radiozet Dzieje się