Obserwuj w Google News

Kurska o wspólnej okładce Cichopek i Kurzajewskiego. „Dbam o dobro i PR programu”

2 min. czytania
24.11.2022 09:02
Zareaguj Reakcja

Joanna Kurska zdradziła, jak reaguje na ataki Pauliny Smaszcz wymierzone w Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Czy ich pozycja w TVP jest zagrożona? Szefowa „Pytania na Śniadanie” skomentowała też ostatnie doniesienia o planach na wspólną okładkę Kurzopków.

kurska-o-okladce-cichopek-i-kurzajewskiego
fot. VIPHOTO/East News, AGENCJA SE/East News, Artur Zawadzki/East News

Joanna Kurska przez wielu jest uważana za matkę sukcesu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Według medialnych doniesień to ona miała zadecydować o łączeniu na żywo z prezenterami TVP przebywającymi w Izraelu. Widzowie „ Pytania na Śniadanie” mieli wtedy okazję zobaczyć pierwszy pocałunek Kurzopków na wizji. Wkrótce podano informację o planowanej wspólnej okładce gwiazd Telewizji Polskiej, na której mieliby ogłosić zaręczyny. Pomysł miała popierać sama Joanna Kurska.

Redakcja poleca

Joanna Kurska reaguje na ataki Pauliny Smaszcz i dementuje plotki

Szefowa „Pytania na Śniadanie” zdradziła, czy medialna afera wywołana przez Paulinę Smaszcz wpływa na ocenę pracy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Okazuje się, że Kurskiej mają nie interesować skandale.

Sprawa kompletnie bez znaczenia. Kasia i Maciek są profesjonalną i ciepłą parą. Wszyscy bardzo im kibicujemy

- powiedziała dziennikarzom Faktu, dodając, że sugeruje się wyłącznie „wynikami oglądalności oraz radością i satysfakcją widzów”.

Choć Paulina Smaszcz poinformowała, że swego czasu musiała napisać specjalne oświadczenie o dobrych relacjach z byłym mężem i przekazać je jego szefostwu, a niedawno zdradziła, że w przeszłości TVP chciało się pozbyć Macieja Kurzajewskiego, wydaje się, że obecnie prezenter nie musi obawiać się o swoją pozycję w Telewizji Polskiej.

Joanna Kurska zdementowała też plotki o jej udziale w planach powstania wspólnej okładki Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, na której mieliby ogłosić zaręczyny.

Jestem producentem „Pytania na Śniadanie” i szefową Kasi i Macieja. Dbam wyłącznie o dobro i PR programu

- podsumowała i podkreśliła, że nie doradza prezenterom w kwestii ich wizerunku.

Wierzycie jej zapewnieniom?