Obserwuj w Google News

Gigantyczna zmiana w życiu Cichopek i Kurzajewskiego. Niedługo ogłoszą radosną nowinę

2 min. czytania
16.11.2022 17:39
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już niedługo mają ogłosić i potwierdzić radosną nowinę. Wszystkiego mamy dowiedzieć się z okładki jednego z kolorowych magazynów. Jednak portale plotkarskie już wywęszyły, z czym dokładnie zdradzi się para zakochańców z TVP.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno oficjalnie zadebiutowali jako para. Stało się to na imprezie z okazji 70-lecia TVP. Dodatkowo na palcu aktorki błyszczał spory pierścionek. Zaręczynowy? Zapewne tak, ponieważ po pytaniu o biżuterię Kasia Cichopek speszyła się i przerwała wywiad. Teraz czeka nas kolejna rewelacja z życia Kurzopków.

Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski się zaręczyli? Ślub coraz bliżej

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłoszą przełomową nowinę

Jak donosi „Pomponik” za medialną aktywnością Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ma odpowiadać sama Joanna Kurska. Od samego początku kibicowała parze. Znajomi gwiazd również są zachwyceni i w rozmowie z „Party” przyznali, że czekają już tylko na ślub.

Z kolei „Pomponikowi” udało się dowiedzieć, że to nie koniec natłoku Kurzopków w mediach. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają zadebiutować na jednej z kolorowych okładek. To tam mają oficjalnie potwierdzić swoje zaręczyny i chęć budowania wspólnej przyszłości.

- Odbędzie się to z pompą, jak na gwiazdorską parę przystało. Planowana jest romantyczna sesja i wywiad – powiedziała „Pomponikowi” osoba z otoczenia Cichopek i Kurzajewskiego.

Redakcja poleca

Ten krok wcale ma nie być przypadkowy. Zakochani chcieliby mieć więcej kontroli nad tym, co się wokół nich dzieje. A w ostatnim czasie szumu zdecydowanie nie brakuje.

- Początkowo zdawali się na to, co przynosił kolejny dzień, ale wobec nieustannych publikacji, plotek i komentarzy, zdecydowali, że muszą mieć nad tym więcej kontroli. Mają obok siebie osoby, również z ramienia stacji, które im doradzają i pomagają w budowaniu wizerunku w tym intensywnym dla nich czasie. Wiedzą, że sposób, w jaki to wszystko zostanie przedstawione, będzie miał wpływ nie tylko na ich związek, ale i kariery – cytuje „Pomponik” wypowiedź swojego informatora.

RadioZET.pl/Pomponik.pl/Party.pl

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS