Obserwuj w Google News

Księżna Kate natychmiast rzuciła się na pomoc małemu chłopcu. Wzruszający gest

2 min. czytania
03.11.2023 21:27
Zareaguj Reakcja

William i Kate pojawili się na charytatywnej imprezie w Szkocji. Gdy doszło do wypadku z udziałem małego chłopca, księżna od razu rzuciła mu się na pomoc. Ten gest zachwycił wszystkich zgromadzonych.

Księżna Kate natychmiast rzuciła się na pomoc małemu chłopcu. Wzruszający gest
fot. Rex Features/East News

Książę William i księżna Kate odwiedzają poddanych i biorą udział w różnych uroczystościach. Jedną z nich była charytatywna impreza sportowa w szkockim miasteczku. Doszło tam do wypadku – mały chłopiec przewrócił się na rowerze. Kiedy księżna Kate chciała mu pomóc, wszyscy nie mogli wyjść z podziwu. „Ludzkie” zachowania członków rodziny królewskiej zawsze są mile widziane przez poddanych.

William i Kate na charytatywnej imprezie. Pokazali ludzką twarz

2 listopada książę William i księżna Kate odwiedzili szkockie miasto Burghead. Tam mieści się organizacja charytatywna „Outfit Moray”, która propaguje zdrowy styl życia wśród młodzieży. Podczas imprezy sportowej przekonywano m.in. o tym, że aktywność fizyczna u dzieci pomaga zwiększyć ich poczucie własnej wartości.

Redakcja poleca

Para książęca jeździła rowerami górskimi po torze przeszkód. Ich zmagania oglądali poddani, którzy stali na głównej ulicy miasteczka. William i Kate z pewnością chcieli dać dobry przykład, jako że sami są rodzicami.

Księżna Kate pomogła małemu chłopcu. Miał wypadek

William i Kate zobaczyli się przede wszystkim z dziećmi. W trakcie wydarzenia doszło do wypadku. Mały chłopiec przewrócił się, gdy jechał na rowerze. Księżna Kate natychmiast ruszyła z pomocą. Pytała go, czy wszystko z nim w porządku. Przekonywała też, że upadek z roweru to stały element każdej jazdy. Jedna z użytkowniczek portalu X (dawniej Twittera) umieściła film, na którym widać, jak księżna pociesza chłopca i rozmawia także z innymi dziećmi podczas imprezy sportowej.

Poddani bardzo doceniają takie „ludzkie” gesty rodziny królewskiej. To nie pierwsza sytuacja, gdzie para książęca udowadnia, że ma do siebie dystans. Książę William w jednym z wywiadów odpowiedział na pewne pytanie w dość dwuznaczny, luźny sposób. Dzięki takim zachowaniom rodzina królewska jest jeszcze bardziej lubiana przez poddanych.

Nie przegap
Najwięksi skandaliści w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan i Harry nie są jedyni
14 Zobacz galerię
fot. Hilary Jane Morgan/Design Pics RM, Doug Seeberg-The Sun/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com, RT Youth Power Fund/Ferrari Press, Marcin Nowak