Obserwuj w Google News

Aktor z serialu TVP skrytykowany za ustawkę na grobie. "Żenada"

2 min. czytania
03.11.2023 21:20
Zareaguj Reakcja

Konrad Skolimowski z serialu TVP "Barw szczęścia" opublikował zdjęcie z wizyty na cmentarzu we Wszystkich Świętych. Aktor kazał się sfotografować podczas modlitwy przy grobie. Internauci zarzucili mu działanie na pokaz. 

Konrad Skolimowski z "Barw szczęścia" zrobił ustawkę na grobie
fot. Paweł Wodzyński/East News

Konrad Skolimowski to aktor i piosenkarz disco polo, któremu popularność przeniosła rola Patryka w serialu TVP "Barwy szczęścia". Zagrał także w "Klanie" i "Na Wspólnej". 27-latek od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Aleksandrą Sarnecką, z którą ma dwóch synów. 

Redakcja poleca

Konrad Skolimowski z "Barw szczęścia" nie wstydzi się wiary w Boga

Konrad Skolimowski znany jest ze swoich publicznych wypowiedzi i wpisów, w których podkreśla przywiązanie do tradycyjnych wartości, rodziny i wiary w Boga. Nie ukrywa, że pod tym względem wyróżnia się na tle rodzimych celebrytów. "Kocham moją rodzinę i Polskę. Jestem dumny z tego, że wierze w Boga" - napisał na Instagramie, czym sprowokował ostrą reakcję Mateusza Banasiuka. - W całym zepsutym świecie show-biznesu młodzi ludzie żyją nieco inaczej. Niewielu z nich decyduje się na takie kroki, jak ja, czyli np. na chrzest święty dla dzieci. Chcę im pokazać, że nie kariera i nie praca są najważniejsze w życiu, tylko filar rodziny, dzieci i kobiety - to motywuje najbardziej - podkreślił gwiazdor "Barw szczęścia", który  na Instagramie chwalił się zdjęciami z chrztu syna.

Zobacz także: Znicz z butelki wódki na grobie Urbana: "Świadczy o tym, jaki był zaj***sty"

Gdy internauci zarzucali Skolimowskiemu, że obnosi się z wiarą, bo jest to mile widziane w mediach publicznych, ten bronił się: - Nie chodzi tutaj o kwestie polityczne. Zostałem oskarżony, że jestem pisowcem. Przekonania polityczne to sprawa indywidualna, nie chcę w to wchodzić. Mam 25 lat i jestem ojcem dwóch chłopaków mimo młodego wieku. Nie każdy się na to decyduje w obecnych czasach - podkreślił. 

Konrad Skolimowski skrytykowany za ustawkę na cmentarzu

Pod najnowszym zdjęciem Konrada Skolimowskiego znowu pojawiły się zarzuty o granie pod publiczkę wiarą. Poszło o zdjęcie aktora modlącego się przy grobie w Dniu Wszystkich Świętych.

"Sorry, ale po co to na pokaz robisz?"

"Mnie to rozwala... Przyjechać z kimś na cmentarz i prosić o zrobienie foty przy pomniku."

"To zdjęcie nie jest na miejscu. Wiele ludzi się modli przy grobie bliskich, ale nikt nie szpanuje zdjęciami na social mediach. Masakra jakaś, niedługo będziecie pogrzeby wstawiać" - skrytykowali Skolimowskiego w komentarzach. 

Niektórym jednak postawa muzyka disco polo się spodobała. Obrońcy stwierdzili, że publikując nagrobną sesję 27-latek zwyczajnie pokazał, jakie wyznaje wartości. "Inni dodają pod publikę swoje samochody czy coś, a on nie, on pokazuje, jaki jest oddany rodzinie i Bogu".

Nie przegap
Te-gwiazdy-nie-wstydzą-się-Boga-Niektóre-nawet-zawdzięczają-mu-życie
21 Zobacz galerię
fot. JACEK KOZIOL/East News