Obserwuj w Google News

Harry wraca do Wielkiej Brytanii. Sprawa jest owiana tajemnicą. Spotka się z bratem?

2 min. czytania
07.09.2023 12:30
Zareaguj Reakcja

Odkąd książę Harry „wypisał” się z rodziny królewskiej i uciekł do USA szukać lepszego życia, rzadko bywa w rodzimej Wielkiej Brytanii. Kiedy już jednak zdecyduje się tam wybrać, media spekulują, czy spotka się z rodziną, z którą przecież nie dogaduje się najlepiej. Jak będzie tym razem?

Harry wraca do Wielkiej Brytanii. Sprawa jest owiana tajemnicą. Spotka się z bratem?
fot. Marcin Nowak/East news

Już kilka tygodni temu w mediach gruchnęła wieść o tym, że książę Harry wybiera się do Wielkiej Brytanii. Choć wiadomo już, że ściągają go tam obowiązki zawodowe, to nie da się nie zauważyć, że jego pobyt zbiega się z rocznicą śmierci Elżbiety II. Początkowo spekulowano, że zbuntowany „royals” nie znajdzie czasu na oddanie hołdu swojej zmarłej babce, jednak zagraniczne media nie mają wątpliwości co do tego, że Harry wygospodaruje na to czas w swoim napiętym grafiku.

Zobacz też: Meghan i Harry przyłapani na koncercie Beyonce. Ktoś tam był chyba za karę

Książę Harry w Wielkiej Brytanii. Po co tam wraca?

Książę Harry w czwartek 7 września wylądował w Wielkiej Brytanii. Pojawił się tam po raz pierwszy od czasu koronacji Karola III, na której to i tak nie zabawił zbyt długo. Tym razem młodszy syn króla został ściągnięty na wyspy przez obowiązki zawodowe. Ma wygłosić przemówienie na gali "WellChild Awards 2023", której od wielu lat jest patronem.

Redakcja poleca

Dwa dni później, czyli 9 września, książę poleci do Düsseldorfu na otwarcie igrzysk Invictous Games. Zdaniem magazynu „Hello” Harry 8 września zostanie w Wielkiej Brytanii, by uczcić pierwszą rocznicę śmierci Elżbiety II.

Książę Harry spotka się z rodziną?

Co przyjazd księcia Harrego do Wielkiej Brytanii, to nowe plotki na temat jego rzekomego spotykania z rodziną. Tym razem jest jednak inaczej – praktycznie nikt nie liczy na to, że zbuntowany „royalas” wpadnie do pałacu na rodzinny obiadek. „Hello” wskazuje, że może dojść do konfrontacji z ojcem, ale jak już to na formalnej stopie.

Nie przegap
Najwięksi skandaliści w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan i Harry nie są jedyni
14 Zobacz galerię
fot. Hilary Jane Morgan/Design Pics RM, Doug Seeberg-The Sun/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com, RT Youth Power Fund/Ferrari Press, Marcin Nowak