Obserwuj w Google News

Krzysztof Stanowski stanowczo na temat Natalii Janoszek. Chciała go „zniszczyć”?

2 min. czytania
24.08.2023 10:59
Zareaguj Reakcja

Do afery z Natalią Janoszek i Krzysztofem Stanowskim niespodziewanie dołączył Krzysztof Rutkowski. Detektyw zdradził nowe szczegóły na temat samozwańczej gwiazdy – między innymi to, że chciała odegrać się na Stanowskim za ujawnienie jej tajemnic. Co na to Krzysztof Stanowski?

Krzysztof Stanowski stanowczo na temat Natalii Janoszek. Chciała go „zniszczyć”?
fot. Instagram/@krzysztof.stanowski/@nataliajanoszek

Natalia Janoszek przez prawie dekadę funkcjonowała w polskim show-biznesie jako gwiazda Bollywood. Napisała nawet książkę o swoich podbojach indyjskiego rynku filmowego, jednak po latach okazało się, że jej historie były mocno naciągane lub zwyczajnie zmyślone. Prawda wyszła na jaw dzięki Krzysztofowi Stanowskiemu, który zweryfikował karierę kobiety.

Zobacz też:  Natalia Janoszek ma brudy na Stanowskiego? Skontaktowała się z Rutkowskim

Natalia Janoszek chciała „zniszczyć” Krzysztofa Stanowskiego?

Krzysztof Stanowski opublikował dwa filmy opowiadające o kłamstwach Natalii Janoszek (w tym jeden trwający prawie 3 godziny) i cztery poboczne nawiązujące do całej tej afery. 33-latka odniosła się jedynie do pierwszego opublikowanego materiału, zarzucając Stanowskiemu, że ten okłamuje publiczność. Wniosła pozew przeciwko dziennikarzowi i to właściwe tyle z jej publicznych odpowiedzi na powstały skandal.

Niespodziewanie w całą aferę zaangażował się detektyw Krzysztof Rutkowski, który w wywiadzie dla portalu Show News zdradził, że od dawna wiedział o kłamstwach Natalii Janoszek, ponieważ prześwietlił ją przy okazji jej udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Przypomnijmy, że samozwańcza celebrytka dostąpiła zaszczytu pląsania na parkiecie w tej samej edycji, co słynny detektyw. Później drogi tych dwoje miały się skrzyżować jeszcze raz, bo jak relacjonuje Rutkowski – Janoszek miała zadzwonić do niego zaraz po wybuchu afery z nią związanej.

Redakcja poleca

Krzysztof Stanowski stanowczo o Natalii Janoszek

Detektyw twierdzi, że Natalia Janoszek chciała zrewanżować się Krzysztofowi Stanowskiemu. Podobno miała „cenne informacje” na jego temat, jednak tych nigdy Rutkowskiemu nie przekazała, bo do umówionego spotkania nie doszło.

- Janoszek zwróciła się do mnie z prośbą o pomoc. To było już po wybuchu tej całej afery. Chciała, żebym uderzył w Stanowskiego. Miała przyjechać do mnie i przekazać mi jakieś cenne informacje. Ale po tym jak wyszło "Bollywoodzkie zero", chyba nie miała już ochoty się z nikim spotykać. Powiedziała mi tylko, że jest w szpitalu w bardzo ciężkim stanie – przekazał detektyw dla Show News.

A co na to sam zainteresowany? Krzysztof Stanowski dla tego samego portalu przekazał, że nieszczególnie jest przejęty rewanżem Natalii Janoszek: - Nie chce mi się już nią zajmować. Każdy wie, że kobieta ma problem, teraz swoje powinna zrobić rodzina, a nie ja – skwitował.

Natalia Janoszek nie odpuszcza. Udowadnia, że jest bollywoodzką gwiazdą w USA
7 Zobacz galerię
fot. instagram.com/nataliajanoszek
Nie przegap