Obserwuj w Google News

Krzysztof Skiba perfidnie oszukany. „Sprawę zgłaszam na policję”

2 min. czytania
03.07.2023 08:50
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba został perfidnie oszukany. O wszystkim poinformował na Instagramie. Złodzieje nie będą bezkarni – sprawą zajmie się policja.

Krzysztof Skiba został oszukany
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

W sieci pojawił się zmyślony wywiad, który Agnieszka Gozdyra miała przeprowadzić z Krzysztofem Skibą. Został opublikowany na stronie internetowej zachęcającej do zakupu leku na poprawę słuchu oraz odmładzanie. Materiał, aby dodać prawdziwości, został okraszony zdjęciami z wywiadu sprzed sześciu lat, gdy rzeczywiście Agnieszka Gozdyra rozmawiała z Krzysztofem Skibą, ale był to odcinek „Skandalistów” dotyczący kompletnie innych tematów. Oboje poszkodowani zabrali głos.

Zobacz także:  Karolina Kempińska nie może mieć dzieci. Poruszające wyznanie narzeczonej Krzysztofa Skiby

Krzysztof Skiba i Agnieszka Gozdyra wykorzystani przez oszustów

To już kolejny raz, kiedy wykorzystano wizerunek Krzysztofa Skiby. Nie tak dawno jego twarzy użyto do promowania loterii oraz konkursów. Teraz gwiazdor boryka się z kolejną obrzydliwą kradzieżą.

- Z wywiadu Czytelnik dowiaduję się, że pracując non stop na scenie, doznałem powolnej utraty słuchu, załamałem się, odsunęli się ode mnie znajomi, cierpiałem... i tu następuje łzawe ble, ble, ble, ale gdy już byłem prawie całkowicie głuchy, pomógł mi cudowny lek dr Sipińskiego (tu pojawia się miła twarz jakiegoś faceta, którego w życiu nie widziałem) – wyjaśniał Krzysztof Skiba na Instagramie.

Dr Adam Sipiński w rozmowie z „polsatnews.pl” zaprzeczył, jakoby występował w reklamie. Przyznał, że to niezgodne z prawem i „lekarzowi nie przystoi robić takich rzeczy”. Krzysztof Skiba przestrzega przed zakupem produktu.

- Na zakończenie fikcyjnego wywiadu, jest oczywiście zachęta do zakupu po promocyjnej cenie i informacja, że leku nie ma w aptekach, bo apteki narzucają marżę 500 procent, a prawdziwy „anioł”, czyli doktor Sipiński, chce po prostu pomóc cierpiącym na utratę słuchu ludziom. Ostrzegam przed nabieraniem się na te internetowe PIERDY. Ani doktor Sipiński, ani żaden tego typu lek nie istnieje. To oszustwo mające na celu wyłudzanie od Was pieniędzy – grzmiał Krzysztof Skiba.

Redakcja poleca

Muzyk napisał, że jako osoba lubiana i pozytywnie odbierana, prosi o rozwagę oraz ostrożność, a sam zgłasza sprawę na policję. Poprosił również o udostępnianie informacji, aby przestrzec innych internautów. Głos zabrała również Agnieszka Gozdyra.

- Oczywiście padliśmy oboje ofiarą oszustów, sprawę zgłaszamy i przestrzegamy wszystkich. Nie dajcie się nabrać na jakieś paraśrodki ani obrzydliwe metody złodziei, wyłudzaczy i innych podłych kreatur. Nie biorę udziału w żadnych reklamach!!! - przekazała Agnieszka Gozdyra na Twitterze.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS