Obserwuj w Google News

Janda naprawdę walczy z biedą? Tabloid pokazał zdjęcie. Mrożony chleb to tylko początek

2 min. czytania
05.07.2023 13:20
Zareaguj Reakcja

Krystyna Janda została przyłapana przez fotoreporterów podczas podróży do domu. Uwagę paparazzi przykuł jeden szczegół jej wyglądu. Gazeta spekuluje na temat złej sytuacji finansowej gwiazdy. Mrożenie chleba to tylko początek.

Krystyna Janda walczy z biedą
fot. Mateusz Grochocki/East News

Kilka miesięcy temu w sieci ukazały się wypowiedzi Krystyny Jandy, w których gwiazda zauważała, że od kiedy władzę przejął PiS, instytucje kultury w Polsce mają się coraz gorzej. Wspomniała także o swojej sytuacji finansowej, zauważając, że dla oszczędności mrozi chleb. Tamte wypowiedzi wzbudziły spore kontrowersje, a w sieci pojawiły się memy z Jandą, która mercedesem jedzie po bochenek, by go podzielić i zamrozić. Czyżby rzeczywiście gwiazda walczyła z biedą? O tym świadczyć mogą najnowsze zdjęcia, które ukazały się na łamach jednego z tabloidów.

Krystyna Janda chodzi w dziurawych butach

Na łamach Super Expressu pojawiły się zdjęcia, które wykonane zostały przez paparazzi. Widać na nich gwiazdę, która na nogach ma dziurawy but. Tabloid informuje, że z biedą u Jandy „coś może być na rzeczy”, skoro „ma dwa teatry” a chodzi w obuwiu z dziurami.

- Może rzeczywiście nie jest u niej aż tak kolorowo, bo gdy ostatnio przyuważyliśmy Jandę, gdy pędziła do swojego teatru Polonia w centrum Warszawy, miała... dziurawe buty. Czy to brak funduszy, brak czasu na zakupy czy nieuwaga? Nie wiadomo – informuje Super Express.

Redakcja poleca

Wieści dotarły i do samej Krystyny Jandy, która zdecydowała się zabrać głos w mediach społecznościowych i wyjaśnić zatroskanemu dziennikarzowi tabloidu, że to nie kwestia biedy czy braku czasu, ale jej własnego wyboru. Jak zauważyła, lubi chodzić w dziurawych butach.

- Nie — MAM DWA TEATRY — tylko są to teatry Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. I lubię chodzić w dziurawych butach. Taki wybór – wyjaśniła gwiazda.

Pod wpisem aktorki zaroiło się od komentarzy, w których fani ją wspierają i przekonują, że nie ma znaczenia, co się nosi, ale co można sobą dać.

- Ja znałam człowieka, który był dyrektorem najlepiej zarabiającej firmy w powiecie, a nosił kurtkę, która miała z 30 lat – patrząc po fasonie i znoszeniu. Natomiast jak się o czymś wypowiedział, to warto było posłuchać. Najmądrzejsi ludzie lubią żyć w sposób prosty, bo ich ogranicza czas. I to jest w nich piękne, że niczego nie robią na pokaz.

- Przy klasie i talencie Pani Krystyny, choćby i na boso to będzie Wielka.

- Dajcie spokój, czy nie ma już o czym mówić. Wielkości Pani Krystyny i tak nie zaszkodzicie. To talent i tytan pracy – piszą internauci.

Wygląda na to, że fani aktorki mogą być spokojni o jej sytuację finansową, skoro nosi buty z dziurami z wyboru, a nie z przymusu. Do tego latem być może daje to lepszy komfort termiczny.

Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS