Obserwuj w Google News

Gwiazda je z muszli klozetowej. Fani są zniesmaczeni: "Jesz, tam gdzie s*asz?!"

2 min. czytania
29.03.2023 23:03

Kourtney Kardashian zamieściła na Instagramie zdjęcie, które obrzydziło jej fanów. Postanowiła urządzić sobie biesiadę... na klapie toalety. Skąd taki pomysł?

Kourtney Kardashian
fot. RUBA/BackGrid UK /East News/Instagram

Kourtney Kardashian wrzuciła na Instagram relację, która spotkała się z krytyką ze strony obserwujących. Fani gwiazdy uznali zdjęcie za niesmaczne. Trudno im się dziwić.

Siostra Kim Kardashian je w toalecie

Niebawem zadebiutuje kolejny sezon "Z kamerą u Kardashianów". Celebrycka rodzina wciąż potrafi zaskoczyć. Siostra Kim Kardashian udowodniła to jednym z materiałów na Instagramie.

Redakcja poleca

Kourtney Kardashian udostępniła zdjęcie jedzenia umieszczonego w łazience. Talerze stoją na podłodze, ale szczególną uwagę przyciąga jeden umieszczony na desce sedesowej. Niektórzy fani nie kryli obrzydzenia.

Kourtney Kardashian/Instagram
fot.

Wśród dań widzimy ledwo tkniętego hamburgera, talerz truskawek, sałatkę z ogórków, mięso z kurczaka i kilka deserów. Obok wanny stoi też wiaderko z szampanem. Fani nie omieszkali skomentować zdjęcia.

Jesz, tam gdzie s*rasz?!
Jedzenie w łazience jest obrzydliwe.
Patrzcie, ile jedzenia się marnuje. Klasa!
Dlaczego na toalecie jest hamburger?

Followersi Kardashian zwrócili nie tylko uwagę na fakt, że celebrytka urządziła sobie łazienkową ucztę, ale też zainteresowało ich to, ile jedzenia leży wokół wanny. Ciężko sobie wyobrazić, by taką ilość pożywienia spożyła jedna osoba. Wytknęli więc celebrytce, że marnuje jedzenie, a przecież jest tylu głodujących ludzi w USA i na całym świecie. To dość ciekawe, że bajecznie bogata gwiazda ma toaletę blisko wanny. Wychodzi na to, że bardziej luksusowe mieszkania były za czasów PRL-u, kiedy standardem było oddzielenie miejsca do mycia i wypróżniania się.

Redakcja poleca

Czy można jeść w łazience?

Zasadniczo nie zaleca się jedzenia w łazience ze względu na potencjalne zagrożenia dla zdrowia. Łazienka jest miejscem, gdzie występują różne zanieczyszczenia, takie jak bakterie kałowe, które mogą przenosić się na jedzenie i spowodować choroby. Ponadto, jeśli w łazience używasz produktów chemicznych, takich jak środki czystości, mogą one przeniknąć do jedzenia i wpływać na jego smak i jakość.

Warto też pamiętać, że spożywanie posiłków w łazience może być niehigieniczne i istnieje szansa, że wpłynie na zapach i czystość pomieszczenia. Dlatego zaleca się jedzenie w wyznaczonych do tego miejscach, na przykład w kuchni lub jadalni.

RadioZET.pl/Insatgram