Obserwuj w Google News

Znana raperka krytykowana za operację plastyczną. Odpowiada: "Żryjcie moje pierdy"

2 min. czytania
29.03.2023 19:59
Zareaguj Reakcja

Doja Cat - kontrowersyjna raperka, została skrytykowana za ostatnią operację plastyczną. Postanowiła odpowiedzieć hejterom, nie przebierając w słowach.

Doja Cat
fot. David Fisher/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Gwiazda postanowiła odpowiedzieć trollom, którym nie spodobała się jej operacja plastyczna. Zrobiła to w taki sposób, by nienawistnicy zrozumieli, że nie warto z nią zadzierać. O co poszło?

Doja Cat: raperka odpowiada hejterom

Doja Cat to popularna amerykańska piosenkarka, raperka i autorka tekstów. Zyskała  popularność dzięki swojej piosence "Mooo!" z 2018 roku. Słynie z takich hitów, jak "Say So", "Boss Bitch" czy "Streets". Doja Cat znana jest ze swojego wszechstronnego stylu muzycznego, który łączy w sobie elementy popu, rapu, R&B i muzyki elektronicznej. Była nominowana do kilku nagród, w tym do Grammy Awards i Billboard Music Awards.

Redakcja poleca

Jak podaje Page Six, w marcu 2023 roku Cat ujawniła, że niedawno przeszła podwójną operację plastyczną. Zrobiła sobie liposukcję i zmniejszenie piersi. I chociaż wielu fanów wyraziło uznanie w kierunku raperki za to, że otwarcie mówi o tego typu rzeczach, jedna z obserwujących oskarżyła gwiazdę o normalizację chirurgicznej ingerencji w ciało w niebezpieczny sposób.

Przestań zachęcać swoich młodych i podatnych na sugestię fanów do zmian w ich ciałach.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź artystki.

Żryj moje długie, ciche i ciepłe pierdy.

Jak widać, piosenkarka jak zawsze była szczera do bólu, niezależnie od tego, czy udostępnia zdjęcie swojego trądziku, czy goli głowę i brwi na instagramowej relacji na żywo.

Redakcja poleca

Czy operacje plastyczne są bezpieczne?

Operacje plastyczne, takie jak na przykład powiększenie piersi, korekcja nosa czy liposukcja, mogą być stosowane w celach medycznych, ale również z powodów kosmetycznych. W drugim przypadku decyzja o przeprowadzeniu zabiegu zależy od indywidualnej oceny pacjenta i lekarza. Należy jednak pamiętać, że podczas każdej operacji, zarówno medycznej, jak i kosmetycznej, istnieje ryzyko powikłań. Nieprawidłowe wykonywanie zabiegu może prowadzić do infekcji, krwawienia, blizn, a także do trwałych uszkodzeń tkanek i narządów.
Warto również mieć świadomość, że operacje plastyczne są zabiegami chirurgicznymi i niosą ze sobą pewne ryzyko. W związku z tym, przed podjęciem decyzji o operacji, warto dokładnie zapoznać się z potencjalnymi zagrożeniami i skonsultować się z doświadczonym chirurgiem plastycznym. Coraz popularniejsze jest też uzależnienie od operacji plastycznych, które stanowi dodatkowe zagrożenie ze strony ingerencji chirurgów w ciało człowieka.

RadioZET.pl/Page Six/Twitter