Obserwuj w Google News

To koniec „Tańca z Gwiazdami”? Edward Miszczak zawiesza show

2 min. czytania
16.05.2023 18:42
Zareaguj Reakcja

Media tygodniami przerzucały się plotkami na temat tego, kto wystąpi w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Tym razem gruchnęła informacja o tym, że Edward Miszczak zawiesił produkcję programu.

To koniec „Tańca z Gwiazdami”? Edward Miszczak zawiesza show
fot. ADAM JANKOWSKI/East News

Wielu zastanawiało się, jak „Tańcem z Gwiazdami” pokieruje nowy dyrektor programowy Polsatu – Edward Miszczak. Z dotychczasowych informacji pojawiających się w sieci wynikało, że podobnie jak w przypadku innych formatów słonecznej stacji, nie obędzie się bez rewolucji. Jednak takich rewelacji, jakie podano we wtorek, nikt się nie spodziewał.

To koniec „Tańca z Gwiazdami”?

14. edycja tanecznego show miała pojawić się już jesienią tego roku, jednak jak wynika doniesień „Pudelka” - na nowy sezon „Tańca z Gwiazdami” będziemy musieli jeszcze poczekać. Osoba zza kulis programu miała zdradzić, że Edward Miszczak podjął decyzję o zawieszeniu produkcji.

Redakcja poleca

- Po "Twoja twarz brzmi znajomo" i show "Nasz nowy dom" flagowy program rozrywkowy Polsatu był kolejnym na stworzonej przez Edwarda liście formatów "do odświeżenia". Te prace już się zresztą nawet rozpoczęły. Zmiany miały być poważne i objąć praktycznie wszystko - od studia, w którym realizowany jest program, przez zaskakujące roszady w prowadzących i jurorach, na kształcie emitowanych na antenie Polsat Cafe "Kulisów TzG" kończąc – podał anonimowy informator.

Podobno zakontraktowano również uczestników show, jednak nowy dyrektor programowy stacji uznał, że to wszystko nie wystarczy. Miał podjąć decyzję o usunięciu „Tańca z Gwiazdami” z jesiennej ramówki.

Zobacz też:  Żona Zenka Martyniuka w „Tańcu z Gwiazdami”? Danuta Martyniuk zarobi krocie

- Miszczak uznał jednak, że aby "Taniec z gwiazdami" powrócił do dawnej chwały, potrzeba więcej czasu i energii. Napięty harmonogram prac nad jesienną ofertą Polsatu nie pozwala zaś na realizację tych ambitnych planów. Ostatecznie podjęto więc decyzję, że taneczne show spada z ramówki i w tym roku w ogóle nie pojawi się na antenie – kontynuował informator „Pudelka”.

Kiedy nowy sezon „Tańca z Gwiazdami”?

Nowa edycja „Tańca z Gwiazdami” miała pojawić się już jesienią tego roku, jednak okazuje się, że sytuacja w Polsacie jest na tyle dynamiczna, że o dacie premiery nowego sezonu dowiemy się (lub nie) dopiero na jesiennej ramówce. Informator z otoczenia produkcji podał, że 14. edycja „Tańca z Gwiazdami” planowana jest na wiosnę przyszłego roku. 

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News