Obserwuj w Google News

Kolejna wpadka w TVP. Tak Wiśniewski chciał pomóc Reprezentacji Polski

1 min. czytania
26.11.2022 16:15
Zareaguj Reakcja

Rozgrywki na Mundialu 2022 są na ustach wielu. Sportowe emocje towarzyszyły także prowadzącym sobotnie wydanie "Pytania na śniadanie". Na antenie zorganizowano zabawę z udziałem królików... którą popsuł Michał Wiśniewski.

Kolejna wpadka w TVP. Tak Wiśniewski chciał pomóc Reprezentacji Polski
fot. VIPHOTO/East News

Gościem sobotniego odcinka "Pytania na śniadanie" był Michał Wiśniewski. Prowadzący, którym ewidentnie poczuli munidalowy klimat, postanowili zorganizować zabawę — podobną do tych, które od dawna pojawiają się w programach za Wielką Wodą. Zwierzęta — a dokładnie króliki — miały "przewidzieć" wynik meczu pomiędzy Polską a Arabią Saudyjską, jedząc z misek oznaczonych flagami rywalizujących państw.

Zobacz także: Rodzina obnażyła sekrety Michała Wiśniewskiego. Taki jest naprawdę

Michał Wiśniewski przeniósł królika i popsuł zabawę

Słodkie stworzenia najwyraźniej niezbyt dobrze czuły się w telewizyjnym studiu. Jeden z królików sprawiał wrażenie przestraszonego i nieco zagubionego, przez co nie wykonał od razu swojego zadania. Wtedy do akcji wkroczył Michał Wiśniewski.

Były wokalista "Ich Troje" chwycił zdenerwowanego królika i umiejscowił go obok miski reprezentującej drużynę Reprezentacji Polski. Choć u niektórych widzów frywolne zachowanie Wiśniewskiego mogło wywołać uśmiech, opiekunom zwierząt wcale nie było do śmiechu. Natychmiast skomentowali oni zachowanie celebryty, tłumacząc, że króliki należy łapać w zupełnie inny sposób — od spodu. Stosowanie bezpiecznej metody przenoszenia królika może zapobiec powstawianiu zwichnięć i innych urazów, które w innym wypadku mogłyby dotknąć zwierzę.

Michał Wiśniewski nie skomentował tej sytuacji.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.plPomponik.pl/Medirabbit.com