Obserwuj w Google News

To jest dopiero pranie brudów. Kevin Costner wypomina żonie operacje plastyczne

2 min. czytania
30.06.2023 13:11
Zareaguj Reakcja

Kevin Costner obnaża niebotyczne wydatki swojej byłej żony. Christine Baumgartner miesięcznie na kosmetyczkę miała wydawać więcej, niż wynosi średni roczny dochód przeciętnego Polaka. Polskie gwiazdy piorące publicznie brudy to pikuś w porównaniu z amerykańskimi rozwodami milionerów.

To jest dopiero pranie brudów. Kevin Costner wypomina żonie operacje plastyczne
fot. PATRICK T. FALLON/AFP/East News

Kevin Costner i Christine Baumgartner to amerykańska wersja Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz? Celebrycka para obwieściła mediom, że po 19 latach małżeństwa rozwodzi się. Para była popularna i rozpoznawalna, dlatego plan rozstania był taki, by jak najmniej szczegółów dostało się do informacji publicznej. Jak już dobrze wiemy – ciche i kulturalne rozwody znanych, (niekoniecznie) lubianych i bogatych to prawdziwa rzadkość. Dziś o Costnerach wiemy naprawdę wiele, między innymi to, ile Christine wydawała na zabiegi medycyny estetycznej.

Zobacz też:  Kevin Costner i Christine Baumgartner rozwodzą się. To ona złożyła pozew

Kevin Costner zapłaci gigantyczne alimenty?

Jeśli myśleliście, że 49-letnia Christine Baumgartner gładką twarz nietkniętą zmarszczką zawdzięcza wygranej na loterii genetycznej – Kevin Costner wyprowadzi was z błędu. Gwiazdor postanowił podliczyć byłą żonę i jej wydatki na zabiegi medycyny estetycznej.

Kwota może zwalić z nóg, ale zanim do niej przejdziemy, warto wiedzieć, dlaczego Costner postanowił publicznie rozliczać matkę jego trójki dzieci. Okazuje się, że Baumgartner zażądała „jedynie” 250 tysięcy dolarów alimentów miesięcznie. Kobieta wykazała kwotę minimalną do tego, by po rozwodzie standard życia jej i dzieci nie uległ pogorszeniu.

Redakcja poleca

Kevin Costner ostro o byłej żonie. Tyle wydawała na kosmetyczkę

Aktor uznał, że jego była żona nieco przesadziła z wykazem miesięcznych rodzinnych wydatków. Jak donosi portal iol.com, kobieta ma wydawać 180 tysięcy dolarów miesięcznie na zabiegi kosmetyczne. - Kevin Costner nie chce, aby jego alimenty pokrywały koszty zabiegów chirurgii plastycznej jego byłej żony – podaje amerykańska prasa.

Tajemnicą przestały więc być zarobki gwiazdora. Jak podaje magazyn „People”, Costner w ciągu roku zarabia ponad 19 milionów dolarów. Wyliczono również, że na rodzinne wydatki składa się catering czy regularne wycieczki na Hawaje i Karaiby. Roczne wydatki rodziny wyliczono na ponad 6 milionów dolarów.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl