Obserwuj w Google News

Karolina Gilon wzięła ślub? Pokazała zdjęcie w sukni. "Wyszłam za mąż" [FOTO]

2 min. czytania
28.02.2023 11:52
Zareaguj Reakcja

Karolina Gilon jest mężatką? Fani prowadzącej "Love Island" nie kryli zdziwienia, kiedy zobaczyli jej zdjęcia w sukni ślubnej. Gwiazda Polsatu zdradziła, czy rzeczywiście zmieniła stan cywilny.

Karolina Gilon
fot. screen: Instagram @karolinagilonofficial / Wojciech Olkusnik/East News

Karolina Gilon zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w 5. edycji " Top Model", gdzie zajęła wysokie 4. miejsce. Świetnie wykorzystała swoje pięć minut i dołączyła do ekipy TTV. W 2019 roku postanowiła zmienić pracodawcę i obecnie jest jedną z twarzy telewizji Polsat. Widzowie doskonale znają ją z roli prowadzącej " Love Island" i "Ninja Warrior Polska", w 2021 roku była nawet nominowana do Telekamery dla osobowości telewizyjnej. W połowie lutego 2023 Karolina opublikowała zdjęcia z wytatuowanym bokserem, niemal natychmiast pojawiły się doniesienia, że to nowy partner 34-latki. Nic dziwnego, że zdjęcia Gilon w sukni ślubnej wywołały wiele emocji. Czyżby gwiazda wzięła ślub?

Karolina Gilon w sukni ślubnej. Gwiazda "Love Island" wyszła za mąż?

Na profilu Karoliny Gilon na Instagramie pojawiły się zdjęcia z Hiszpanii, na których możemy podziwiać gospodynię "Love Island" w sukni ślubnej, trzymającą bukiet.

- Wyszłam za mąż, zaraz wracam. Wyszłam za mąż niedaleko - zacytowwała piosenkę Ewy Bem w opisie fotografii.

Pod postem Karoliny zaroiło się od komentarzy, wielu fanów było przekonanych, że Gilon rzeczywiście wzięła ślub. W kolejnym poście 34-latka przyznała, że została zasypana pytaniami o małżeństwo. Okazuje się, że suknia ślubna to jedynie strój na potrzeby zapowiedzi nowej edycji "Love Island".

- 141 zawałów serca, 78 omdleń, 208 telefonów do mojej mamy, 1001 wiadomości w DM-ach, 5 serenad pod oknem. Spokojnie panowie, to tylko intro do 7. sezonu "Love Island".
A teraz pytanie do niedowiarków? Czemu ja i ślub = niemożliwe? - napisała.

Zdaniem fanów Karolina pięknie prezentowała się w sukni i jej ewentualny mąż będzie mógł mówić o wielkim szczęściu.

Redakcja poleca

Karolina Gilon opowiedziała, jakiego mężczyzny szuka

Karolina Gilon w rozmowie z Polsat Cafe opowiadała o swoim wymarzonym partnerze. Co ciekawe, gwiazda "Love Island" przyznała, że zdecydowałaby się także na ślub z kobietą.

- Przede wszystkim zależy mi na mężczyźnie, przy którym jestem sobą w stu procentach, przy którym potrafię płakać, przy którym potrafię się śmiać, przy którym potrafię pokazywać swoje słabości [...]. A może żonę będę miała, kto wie? Ja nie mówię nie, bo może tak być. My możemy to w sobie odkryć - mówiła.

Z pewnością osób chętnych do zdobycia serca Karoliny nie brakuje.