Obserwuj w Google News

Sylwia Madeńska zapozowała nago. "Taką sesję powinna sobie podarować każda kobieta"

2 min. czytania
15.02.2023 12:09
Zareaguj Reakcja

Sylwia Madeńska, gwiazda "Love Island" i "Tańca z gwiazdami", opublikowała w sieci efekt gorącej sesji zdjęciowej. Pokazała się w negliżu, by sprowokować internautów do refleksji. "Taką sesję powinna podarować sobie każda kobieta" — napisała.

Sylwia Madeńska zapozowała nago. "Taką sesję powinna sobie podarować każda kobieta"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Walentynki to święto miłości. A ta ma przecież niejedno oblicze. Przypomina o tym w swoim najnowszym instagramowym wpisie Sylwia Madeńska. Gwiazda " Love Island" i " Tańca z gwiazdami" wrzuciła do sieci gorące zdjęcie, które miało symbolizować jej miłość do samej siebie.

Zobacz także: Sylwia Madeńska ma żal do produkcji "Tańca z gwiazdami": "Jest mi przykro"

Sylwia Madeńska pozuje w negliżu. "Post inny niż zazwyczaj"

Sylwia Madeńska świętowała walentynki po swojemu. Na jej instagramowym profilu pojawiło się gorące zdjęcie, które rozgrzało atmosferę do czerwoności. Ale nie to było celem celebrytki.

Będzie to zupełnie inny post niż zazwyczaj, jednak wykorzystam święto zakochanych, aby poruszyć ważny dla mnie temat - zaczęła swój wpis Madeńska.

Gwiazda zdradziła, że opublikowane przez nią zdjęcie miało w subtelny sposób przedstawiać erotykę i sensualność. Jej zdaniem rozbierana sesja zdjęciowa jest idealnym prezentem dla każdej kobiety, która chce dostrzec piękno własnego ciała.

Taką sesję powinna podarować sobie każda kobieta, aby zobaczyć, jak jest piękna i wartościowa w swoich oczach, bo gdy w to uwierzy — to samo zobaczą inni - zaznaczyła.

Madeńska zwróciła uwagę na prawdziwą istotę walentynek. Zasugerowała, że najlepszym prezentem z okazji dnia zakochanych jest docenienie siebie.

Czyż nie byłoby pięknym w tym dniu zamiast kwiatów, kolejnego kubka czy lukrowanego serduszka — dostrzec siebie dla siebie?
Redakcja poleca

Fani zasypali Sylwię Madeńską komplementami

Chociaż udowodniła, że sama potrafi się docenić, internauci nie zamierzali rezygnować z posyłania Madeńskiej komplementów. Pod wpisem Sylwii aż zagotowało się od ciepłych słów.

"Jest ogień. Niby nic nie widać, ale wyobraźnia działa; Jesteś cudowną kobietą, która walczy o siebie i się nie poddaje. Wiesz, czego chcesz i zdążysz do celu, ale nie po trupach. Trzymaj tak dalej; Nasza ślicznotka" — pisali fani.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @sylwia_madenska_official