Obserwuj w Google News

Karolak oświadczył się czterem znanym aktorkom. „Kocham te wszystkie kobiety”

2 min. czytania
28.12.2022 09:22
Zareaguj Reakcja

Tomasz Karolak udzielił wywiadu, w którym zdradził tajemnice jego związku z Magdaleną Boczarską. Aktor opowiedział też o innych jego byłych partnerkach. Okazuje się, że oświadczył się on aż czterem znanym aktorkom.

karolak-oświadczył-się-czterem-polskim-aktorkom
fot. VIPHOTO/East News, Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Karolak był ostatnio gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Aktor opowiedział między innymi o poszukiwaniu tożsamości przez jego córkę i mrocznym czasie, gdy trafiła ona do szpitala. W dalszej części rozmowy dziennikarze zapytali także o byłe partnerki aktora. Jak Karolak wspomina związek z Magdaleną Boczarską? W przypływie szczerości mężczyzna wyznał, które polskie aktorki poprosił o rękę.

Redakcja poleca

Tomasz Karolak o trudnym związku z Magdaleną Boczarską. „Razem tłukliśmy biedę”

Aktor ma za sobą kilka głośnych związków. Mimo wszystko zapewnia, że „nie jest babiarzem i nie zmieniał dziewczyn jak rękawiczek”. Podkreślił też, że nigdy nie wykorzystywał popularności do tego, by podrywać dziewczyny. W rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim opowiedział o związku z Magdaleną Boczarską. Okazuje się, że wcale nie było tak kolorowo.

Znamy się z czasów teatru, w ogóle nie graliśmy w filmach. Razem tłukliśmy biedę. Mieszkaliśmy na Piotrkowskiej w wielkim pokoju

- wspomniał stare czasy artysta.

Na Wirtualnej Polsce czytamy, że Boczarska i Karolak żyli ze sobą sześć lat. Para poznała się w szkole teatralnej w Krakowie. Wbrew zapewnieniom aktora o powściągliwości w okazywaniu uczuć wielu kobietom media donosiły, że w ich związku dochodziło do konfliktów przez skłonność do romansów Tomasza. Związek z obecną partnerką Mateusza Banasiuka miał zakończyć się, gdy aktor poznał Violę Kołakowską. Choć Karolak wrócił do Boczarskiej, ostatecznie rozstali się, kiedy wyszło na jaw, że Kołakowska jest w ciąży.

karolak-boczarska
fot. VIPHOTO/East News
karolak-kołakowska
fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Karolak wymienia byłe partnerki. Którym polskim aktorkom się oświadczył?

W którymś momencie rozmowy prowadzący podcast pozwolił sobie przypomnieć Tomaszowi, że oświadczył się on Magdalenie. W odpowiedzi Karolak nieoczekiwanie postanowił wymienić wszystkie jego były partnerki, które poprosił o rękę.

Violce Kołakowskiej też się oświadczyłem i nic nie wyszło, a jest mamą moich dzieci. Magdzie Lamparskiej też. Z nią to chciałem się żenić. Ilonie Ostrowskiej też się oświadczyłem. Kocham te wszystkie kobiety. One są wspaniałe i bardzo dużo mi dały

- powiedział aktor, zapewniając, że każda relacja wiele go nauczyła.

Wiedzieliście, że Tomasz Karolak spotykał się nie tylko z Violą Kołakowską i Magdaleną Boczarską, ale ma też na koncie relacje z Iloną Ostrowską i Magdaleną Lamparską? Jak myślicie, która z nich przyjęła oświadczyny aktora?

karolak-lamparska
fot. VIPHOTO/East News