Justyna Żyła świętuje 16. urodziny syna. Podobny do mamy? [FOTO]

01.02.2023 22:20

Justyna Żyła podzieliła się w mediach społecznościowych ważnym wydarzeniem. 31 stycznia 2023 jej syn Jakub obchodził 16. urodziny. Wzruszona celebrytka nie kryła emocji związanych z wejściem pociechy w kolejny rok życia.

Justyna Żyła
fot. Screen Instagram/justynazyla

Justyna Żyła w 2007 roku została mamą – 31 stycznia na świat przyszedł jej syn Jakub, którego doczekała się z ówczesnym mężem, Piotrem Żyłą. Celebrytka chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil obserwuje obecnie prawie 100 tysięcy użytkowników.

Zobacz także: Justyna Żyła zakochana. Pochwaliła się zdjęciem nowego partnera [FOTO]

Justyna Żyła jest szczęśliwą mamą. Długo starała się o dziecko

Justyna Żyła popularność zyskała dzięki związkowi z jednym z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich, Piotrem Żyłą. Para powitała na świecie dwójkę pociech – Jakuba i urodzoną w 2012 roku Karolinę. W pierwszą ciążę celebrytka zaszła w wieku 18 lat i jak wspomina, długo starała się o potomka.

Teraz już mogę powiedzieć – dosyć długo starałam się o dziecko. Chciałam się szybko usamodzielnić i stworzyć własny dom z mężczyzną, który wtedy także tego pragnął

– wyznała w rozmowie z magazynem „Viva!”

Niestety małżeństwo nie przetrwało – w 2018 roku zwaśnieni zakochani ogłosili rozwód i przerzucali się oskarżeniami na forum publicznym.

Justyna Żyła samodzielne wychowuje dzieci. Jej syn skończył właśnie 16 lat

Jak przyznała była żona skoczka, medialne pranie brudów stanowiło dla niej sposób na odreagowanie.

Chyba nie ma na to rady, każdy musi przeżyć to po swojemu. Ja zrobiłam to w ten, a nie inny sposób, to było tak: muszę albo się uduszę. To po prostu tak długo już we mnie siedziało. Kiedy wykrzyczałam to światu to w pewnym momencie, naprawdę poczułam ulgę. Nie ma recepty ani na udany związek, ani na rozstanie

– powiedziała w rozmowie z „Wideoportalem”.

Gdy emocje nieco opadły, Justyna Żyła skupiła się na wychowywaniu dzieci – gwiazdka chętnie dzieli się z fanami ujęciami z samodzielnego macierzyństwa. Tym razem pochwaliła się na Instagramie, że świętuje ważny dzień.

31.01.2007 rok. 22:15. Jeden z najpiękniejszych momentów w życiu

– podpisała zdjęcie z sali porodowej. Na jej profilu można znaleźć zdjęcia, do których pozuje z synem, a internauci są podzieleni, próbując ustalić, do którego z rodziców bardziej podobny jest Jakub.

A Wy jak myślicie?

RadioZet.pl/”Viva!”/”Wideoportal”

Screen Instagram/justynazyla
fot. Screen Instagram/justynazyla
Screen Instagram/justynazyla
fot.
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska