Obserwuj w Google News

Uczestniczka show TVN trafiła do szpitala. Poinformowała o chorobie. "Jest straszna"

2 min. czytania
24.02.2023 11:34
Zareaguj Reakcja

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno trafiła do szpitala, a teraz poinformowała o swoim stanie zdrowia. Uczestniczka show TVN już poznała diagnozę. Niestety choroba jest poważna i wymaga długotrwałego leczenia. Co dolega Joannie? 

Joanna Lazar
fot. Instagram:@asia_lazar33

Joanna Lazar wzięła udział w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie nie udało jej się stworzyć związku z Adamem, który zaledwie po miesiącu wycofał się i związał z inną kobietą. Obecnie Joanna jest szczęśliwą żoną i matką. W styczniu 2022 r. razem z partnerem powitali na świecie córkę Zosię. 

Niestety rodzinne szczęście zakłóciła ostatnio choroba Joanny. Na początku lutego była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała przykrą wiadomość. 

Nasze życie po usłyszeniu mojej diagnozy stanęło w miejscu. Może los chciał, abym się na jakiś czas zatrzymała? Załamanie, płacz i nieprzespane noce nie pomagają mi dojść do pełni sił, ale nie poddaję się - wyznała na Instagramie. 

Redakcja poleca

Ślub od pierwszego wejrzenia: Joanna Lazar w szpitalu. Na co choruje? 

Joanna musiała podjąć leczenie w szpitalu. W placówce przebywa do dzisiaj, lecz znalazła trochę czau, by zorganizować Q&A i odpowiedzieć na pytania zaniepokojonych internautów. Większość dotyczyła oczywiście jej stanu zdrowia. 

- Fizycznie już czuję się dobrze. Czasem zastanawiam się, czy naprawdę jestem chora, aczkolwiek kilka dni temu miałam kiepskie wyniki krwi i doszły dodatkowe leki, kroplówki oraz specjalna dieta. Po tylu codziennych dawkach leków moja wątroba odmówiła posłuszeństwa. Ale na szczęście wróciła już do działania - przekazała Asia. 

Followersi pytali, jaką chorobę zdiagnozowali lekarze, lecz Joanna nie była gotowa na podzielenie się tą informacją. 

Nie mówię, ponieważ psychicznie nie jestem w stanie o tym opowiadać. Z czasem jak sobie wszystko poukładam w głowie, to opowiem o chorobie, która mnie dopadła. Choroba jest straszna, ale w dzisiejszych czasach, przy długotrwałym leczeniu wyleczalna - wyznała. 

Joanna podkreśliła jednak, że nie jest chora na raka. Szczegółami diagnozy obiecała podzielić się za jakiś czas.