Obserwuj w Google News

Joanna Opozda uderza w Antka Królikowskiego? Wymowny post aktorki. „Idiota”

2 min. czytania
28.06.2023 16:30
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda w wymowny sposób zareagowała na ostatni wywiad Antka Królikowskiego. Gwiazda opublikowała post, który został uznany za reakcję na tłumaczenia byłego partnera. Aktor miał nie widzieć syna przez osiem miesięcy.

joanna-opozda-uderza-w-antka-królikowskiego-wymowny-post-aktorki-idiota
fot. Instagram (@antek.krolikowski, @asiaopozda)

Joanna Opozda niedawno opublikowała wpis, który rozpoczął kolejną fazę jej medialnych przepychanek z Antkiem Królikowskim. Z okazji Dnia Ojca gwiazda pokusiła się o komentarz, w którym wyjawiła prawdę o ojcu jej dziecka. - Ostatni raz widział je prawie 8 miesięcy temu. Nie płaci alimentów - narzekała. Królikowski postanowił zareagować na wypowiedź byłej partnerki. Gwiazdor udzielił wywiadu dziennikarzom Super Expressu i wyjaśnił, dlaczego rzadko widuje się z synem. Przyznał się też, że aby spłacić zaległe alimenty, zamierza sprzedać swój dom. Opozda zdążyła już odpowiedzieć na głośny wywiad aktora.

Joanna Opozda reaguje na wywiad Antka Królikowskiego. Zamieściła wymowną grafikę

Królikowski zdecydował się wyjaśnić, dlaczego tak rzadko widuje się z synem. Chłopiec miał nie widzieć taty od ośmiu miesięcy. - Vincent od początku był dla mnie ważny, odwiedzałem go zawsze w miarę możliwości, jednak spotkania przebiegały w bardzo nerwowej i emocjonalnej atmosferze - mówił na łamach Super Expressu.

Aktor narzekał na warunki spotkań z Vincentem, które muszą się odbywać w mieszkaniu Opozdy. Zdaniem gwiazdora podczas wizyt dochodziło do ostrych sprzeczek, których nie powinien oglądać ich syn. - Nie chcę, żeby mały był świadkiem zajadłych kłótni, czy słuchał wrzasków, oskarżeń czy przekleństw skierowanych wobec mojej rodziny. Więcej na ten temat nie chcę już mówić - skwitował.

Redakcja poleca

Antek zapowiedział, że walczy o spotkania z synem poza domem Joanny. - Tak, abyśmy mogli w spokoju i komfortowych dla dziecka warunkach budować tę relację. Wiem, że straconego czasu nic nie wróci, ale wierzę, że jeszcze wiele przed nami - powiedział.

Opozda nie udzieliła komentarza w sprawie głośnego wywiadu byłego partnera. Możliwe jednak, że zdecydowała się wymownie skomentować jego słowa w nieco inny sposób. Na Instagramie gwiazdy znalazła się interesująca grafika. Joanna pokazała fanom książkę Fiodora Dostojewskiego. „Idiota” - dało się przeczytać na Instagramie.

joanna-opozda-uderza-w-antka-królikowskiego-idiota
fot. Instagram (@asiaopozda)
wszystkie-afery-antka-królikowskiego
7 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News