Obserwuj w Google News

Joanna Opozda w kosmicznie drogim kapeluszu. Cena pójdzie Antkowi w pięty

2 min. czytania
07.07.2023 11:52
Zareaguj Reakcja

Konflikt między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim wcale nie gaśnie. Aktor żalił się niedawno, że musi sprzedać dom, by móc spłacić alimenty. Niewzruszona tym wyznaniem Opozda w kosmicznie drogim i równie pięknym kapeluszu odpoczywa nad morzem.

Joanna Opozda w kosmicznie drogim kapeluszu. Cena pójdzie Antkowi w pięty
fot. ADAM JANKOWSKI/EAST NEWS

Wydawać by się mogło, że po tylu miesiącach walki i publicznych przepychanek, Antek Królikowski i Joanna Opozda zawieszą w końcu broń. Niedawno skłóceni małżonkowie byli widziani u mediatora. Ta wizyta jednak nie przyniosła efektów, bo zaraz po niej wybuchły kolejne afery z udziałem tych dwoje. Pojawiło się jednak światełko w tunelu na złagodzenie negatywnych emocji. Antoni Królikowski poinformował (publicznie), że w końcu czuje się gotowy na spłacenie zaległych alimentów.

Zobacz też:  Opozda świętuje Dzień Ojca. Oberwało się Królikowskiemu: "Nie płaci alimentów"

Antoni Królikowski sprzedaje dom żeby mieć na alimenty

Joanna Opozda nie ukrywała przed publiką, że jej były partner zalega z alimentami. Wywołany do tablicy Królikowski postanowił w końcu spłacić zaległości, a że świadczenie zasądzone na żonę i syna jest wysokie, szybko zebrała się niemała kwota do uregulowania. Jak donosi „Super Express” mowa tu o 10 tysiącach złotych należności miesięcznie.

- Kwestie alimentacyjne są w trakcie regulowania. W zeszłym roku zabezpieczenie przekroczyło dwukrotnie mój dochód, nie mówiąc o innych moich zobowiązaniach. Nie uchylam się od płacenia, lecz kwota 10 tys. zł alimentów miesięcznie przekracza moje obecne możliwości - tłumaczył w rozmowie z „Super Expressem” Królikowski.

Aktor w tej samej rozmowie dodał, że musi sprzedać dom, by zapłacić to, co powinien. Wyraził również nadzieję, że regularne płacenie alimentów pozytywnie wpłynie na jego spotkania z maluchem.

Redakcja poleca

Joanna Opozda wypoczywa nad morzem w kosmicznie drogim kapeluszu

Między rodzicami Vincenta chyba niedawno ponownie zawrzało, bo pojawiły się kolejne instagramowe przytyki, a niedługo po tym Opozda zawitała na policji. Aktorka najwyraźniej postanowiła odciąć się od stołecznego gwaru, dlatego wyjechała nad morze. Nie obyło się bez fotorelacji.

Na jednym ze zdjęć aktorka zapozowała w jeansowym kapeluszu z charakterystycznym znakiem LV, który jest logotypem marki Louis Vuitton. Cena takiego gadżetu? 5,5 tysiąca złotych. Królikowskiemu może pójść to w pięty. Należy jednak pamiętać, że Joanna Opozda wróciła do pracy niemal trzy miesiące po porodzie i od tamtej pory nieustannie działa zarobkowo. Jest też bardzo aktywna na Instagramie, a z tego dochody również do małych nie należą. Były mąż powinien wziąć od niej lekcje zaradności?

Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News