Opozda wbiła szpilę Królikowskiemu. Porównała się do Shakiry? "Miód jest lepszy od..."

27.01.2023 11:28

Joanna Opozda w rozmowie z fanami odniosła się do sytuacji, w jakiej znalazła się Shakira. W wypowiedzi aktorki ciężko nie doszukać się nawiązania do Antoniego Królikowskiego. Czy polska gwiazda doskonale rozumie zachowanie kolumbijskiej piosenkarki?

Joanna Opozda / Shakira
fot. VIPHOTO/East News / GEN/G3 Online/East News

Głośna afera z udziałem Shakiry i Gerarda Pique wstrząsnęła światowym show-biznesem. Piłkarz zdradził piosenkarkę, która dowiedziała się o jego niewierności, studiując zawartość ich wspólnej lodówki. Sportowca miał zdradzić słoik dżemu. Wściekła gwiazda nie zostawiła na byłym partnerze suchej nitki, a nawet nagrała piosenkę, w której punktuje przewinienia Gerarda. Wydaje się, że to nie koniec medialnych przepychanek byłych zakochanych, które komentuje cały świat. Do sprawy postanowiła odnieść się także Joanna Opozda, która sama miała doświadczyć goryczy zdrady.

Joanna Opozda o rozstaniu Shakiry i Pique. Nawiązała do Antoniego Królikowskiego?

Joanna Opozda jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem profilu na Instagramie, odpowiada między innymi na pytania wielbicieli. Jedna z użytkowniczek sieci chciała poznać opinię aktorki na temat głośnego rozstania Gerarda Pique i Shakiry. Joanna nie ukrywa, że stoi po stronie piosenkarki. Pozwoliła sobie także na ostre słowa pod adresem niewiernych mężczyzn, co może być nawiązaniem do jej rozstania z Antonim Królikowskim.

- Uwielbiam Shakirę od dziecka. Kibicuję jej. Jednak sama wychodzę z założenia, że w takich sytuacjach trzeba brać przykład z pszczół. Pszczoły nie próbują przekonać much, że miód jest lepszy od… - stwierdziła.

Fani Joanny w internetowych komentarzach docenili opinię Opozdy.

Joanna Opozda o Gerardzie Pique i zdradach. Fani punktują Antka Królikowskiego

W sieci pojawiły się komentarze osób, które w pełni zgadzają się z opinią Joanny Opozdy na temat afery z udziałem Shakiry i Gerarda Pique. Internauci nie mają wątpliwości, że aktorka zawarła w swojej wypowiedzi nawiązanie do byłego męża, który zostawił ją z małym dzieckiem i związał się z inną kobietą.

- Super tekst, idealny do Królika.

- W punkt, brawo Asiu.

- Świetny tekst, zapisuję go! I to prawda, mucha nawet jak podstawisz jej miód, wybierze g***o! Antek to mucha i zna to g***o, a Joanna to złoto.

- I dobrze podsumowała kobiety, które wchodzą w rodziny, to łajno, a ci kolesie są jak muchy, które nie doceniają miodu - czytamy.

Jak widać, fani Joanny nadal nie zapomnieli o tym, jak zachował się Antek.

loader
Post Joanny Opozdy
fot. screen: Instagram @asiaopozda