Joanna Opozda zdradza, jaki jest jej syn. Tak szczera jeszcze nie była

26.01.2023 21:30

Joanna Opozda samotnie wychowuje prawie rocznego synka. Aktorka odpowiedziała na pytania swoich obserwatorów na Instagramie i zdradziła, jaki jest mały Vincent.

Joanna Opozda
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Opozda zdradza, jaki jest jej syn. Aktorka wychowuje malucha samotnie, jednak zdaje sobie świetnie radzić. Joanna odnajduje się w roli matki, a tym razem postanowiła się podzielić, jaki jest jej roczny synek.

Zobacz także: Joanna Opozda o spotkaniu syna z teściową: "Akurat w jej obecności nic mu nie grozi"

Joanna Opozda zdradza, jaki jest jej syn. Tak szczera jeszcze nie była

Joanna Opozda nie publikuje wizerunku syna, jednak chętnie dzieli się opowieściami na temat ich wspólnego życia. Vincent niedługo skończy roczek i jest już bardzo aktywnym chłopcem.

Jak wyznała, chłopiec waży już 11 kilogramów. Jak podaje kozaczek.pl, Opozda wyznała też, że synek ma już hobby, a jest nim... taniec.

To prawda, moje dziecko tańczy zawsze i wszędzie i o każdej porze dnia, a nawet w nocy. To, że kocha zaczynać dzień od tańca nikogo nie dziwi, ale on czasami wstaje w środku nocy, opiera się o szczebelki, coś ta sobie śpiewa i wywija w najlepsze - napisała.

Joanna Opozda przyznaje, że Vincent uwielbia muzykę, dlatego dużo mu śpiewa, tańczy z nim i gra na różnych instrumentach. Aktorka wyznała też, że musiała wrócić do pracy, ale wtedy na straży jest jej mama.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski: historia związku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub w 2021 roku, ale rozstali się już kilka miesięcy później. W lutym 2022 roku na świat przyszedł ich syn Vincent.

Zobacz także: Agnieszka Dygant w blondzie. W nowym wydaniu trudno ją rozpoznać

loader

RadioZET.pl/kozaczek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl