,

Joanna Krupa wróci do Douglasa Nunesa? Sensacyjne wyznanie Marty Krupy

Judyta Wanicka
30.03.2023 13:52

Joanna Krupa potwierdziła separację z Douglasem Nunesem. Mąż gwiazdy "Top Model" miał już złożyć pozew rozwodowy, ale siostra modelki, Marta Krupa, wierzy, że to nie koniec ich związku. Padły zaskakujące słowa. 

Joanna Krupa i Douglas Nunes
fot. krakfoto/Splash News / SplashNews.com/EAST NEWS

Rozwód Joanny Krupy i Douglasa Nunesa zelektryzował polskich fanów gwiazdy "Top Model". Przed kilkoma dniami portal TMZ podał, że słynna para rozstała się już kilka miesięcy temu, a Douglas Nunes złożył papiery rozwodowe do sądu w Los Angeles. Wkrótce niepokojące doniesienia potwierdziła Joanna Krupa. Jurorka "Top Model" przekazała, że wspólnie z mężem podjęli decyzję o separacji, lecz ze względu na dobro 3-letniej Ashy nie będą komentować szczegółów. 

Przyczyny rozstania Joanny Krupy i Douglasa Nunesa na razie pozostają nieznane. Według informatorów TMZ, do rozpadu związku miały doprowadzić ponoć "różnice nie do pogodzenia".

Rozwód Joanny Krupy i Douglasa Nunesa nie dojdzie do skutku? 

Rozstaniem modelki i amerykańskiego biznesmena zmartwili się nie tylko fani, ale także zaprzyjaźnione z parą gwiazdy. Ponoć Edyta Górniak wiedziała o rozstaniu Krupy i Nunesa jeszcze zanim informacja trafiła do mediów.

W tym trudnym czasie Joannę wspierają bliscy, w tym siostra Marta Krupa, swego czasu popularna w Polsce celebrytka i uczestniczka "Tańca z gwiazdami". 36-latka nie kryje żalu, że Joannie i Douglasowi się nie ułożyło, ale ma nadzieję, że do rozwodu nie dojdzie. Jak podkreśliła w rozmowie z Jastrząb Post, na razie para pozostaje w separacji, a więc jeszcze wszystko może się zmienić. 

Mnie się wydaje, że im się uda. Nie wiem czemu, ale mam takie przeczucie

- powiedziała Marta Krupa. 

Dodała, że Joanna i Douglas mimo rozstania nadal dobrze się dogadują. W dodatku zależy im na dobru dziecka, a więc mają dla kogo się starać. 

- Czasami tak jest, że ludzie potrzebują separacji, żeby od nowa się dotrzeć - podkreśliła siostra Joanny i dodała, że na tym etapie nie należy niczego przesądzać. 

Joanna Krupa i Douglas Nunes rozstali się po 5 latach małżeństwa 

Jeśli spełni się czarny scenariusz, to będzie to już drugi rozwód Joanny Krupy. Wcześniej modelka była związana z Romainem Zago, którego poślubiła w czerwcu 2013 roku. Para nie doczekała się dzieci. Rozwód został sfinalizowany w lipcu 2017 roku z powodu "całkowitego rozpadu pożycia małżeńskiego".

Wkrótce Joanna Krupa weszła w związek z Douglesem Nunesem, amerykańskim przedsiębiorącą związanym z branżą filmów animowanych i komiksów. Modelka wspominała, że męża poznała w parku podczas spaceru z psem. Ich relacja rozwinęła się lawinowo. Parę miesięcy po zaręczynach w sierpniu 2018 r. Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub kościelny w Krakowie. Rok później w listopadzie przyszła na świat ich córka Asha-Leigh Nunes. 

EN_01332766_0622
fot. krakfoto/Splash News / SplashNews.com/EAST NEWS
EN_01520130_0062
fot. VIPHOTO/East News
loader

Logo radiozet Dzieje się