Obserwuj w Google News

Jasnowidz Wojciech Glanc protestuje przeciwko rządom PiS. "Czas, żeby przypier..." [WIDEO]

2 min. czytania
07.06.2023 16:21
Zareaguj Reakcja

Wojciech Glanc w najnowszym filmie pokazał wydarzenie wspierające warszawski marsz 4 czerwca, które odbyło się w Berlinie. Jasnowidz w ostrych słowach zaatakował PiS, porównując partię do faszystów pod rządami Adolfa Hitlera. 

Jasnowidz Wojciech Glanc potępia PiS
fot. screen: YouTube @@wojciechglanc

Wojciech Glanc dzięki przepowiedniom publikowanym w serwisie YouTube zdobył popularność porównywalną z Krzysztofem Jackowskim. Jasnowidz, który regularnie dzieli się swoimi wizjami, nie kryje przed internautami swoich poglądów politycznych. Glanc wielokrotnie otwarcie krytykował rządy Prawa i Sprawiedliwości. Choć mieszka w Niemczech, postanowił zaznaczyć swoje poparcie dla marszu, który przeszedł w sobotę 4 czerwca ulicami Warszawy. Pokazał, jak impreza wspomagająca polską inicjatywę wyglądała w Berlinie i nie krył swojego oburzenia.

Wojciech Glanc pokazał protest przeciwko PiS w Berlinie. Jasnowidz oburzony postawą Polaków

Wojciech Glanc opublikował w sieci relację z wydarzenia, które miało wyrazić poparcie dla warszawskiego marszu 4 czerwca i pokazać niechęć do rządów Prawa i Sprawiedliwości.

- Czwartego czerwca odbywa się w Warszawie marsz przeciwko faszyzmowi, przeciwko PiSowi. Chciałbym zacytować tutaj zdanie pana Seweryna, który ostatnio bardzo jasno określił: „to już nie jest czas na protesty pokojowe”. To już nie jest czas na dyskusje, na debaty i  tym podobne rzeczy. To jest czas, żeby przypier…, wiecie, o co chodzi. Ja jestem w tej chwili pod Brandenburską bramą (…) to jest taki wiec, który ma wspomagać ten marsz w Warszawie - opowiadał.

Frekwencja była dla jasnowidza wielkim zawodem. Jego zdaniem postawa Polaków mieszkających w Niemczech była rozczarowująca.

- Rzekomo w Berlinie mieszka 100 tysięcy Polaków. W tej chwili powiem wam szczerze, jak patrzę na ten marsz, przepraszam, na tę imprezę wspomagającą, to jest to trochę żenujące. Gdzie wy Polacy do jasnej cholery jesteście? (…) Jestem bardzo rozczarowany, że jest to tylko kilkaset osób, jest to żenada - ocenił.

Glanc pozwolił sobie także na bardzo mocne słowa pod adresem Prawa i Sprawiedliwości.

Redakcja poleca

Jasnowidz Wojciech Glanc ostro atakuje PiS. Porównał Kaczyńskiego do Hitlera?

Wojciech Glanc nie boi się porównywania Polski pod rządami PiS do ustroju faszystowskiego. Jego zdaniem nasz kraj niebezpiecznie przypomina Niemcy pod rządami Adolfa Hitlera.

- PiS nazwę faszyzmem. To są faszyści i należy ich potraktować tak, jak powiedział pan Seweryn (…) Obawiam się, że tak też będzie wyglądało pójście opozycji do wyborów, że pójdą małymi grupkami, pogadają przy kawie, rozejdą się, a PiS zrobi swoje. PiS to jest zorganizowana grupa, działająca na tej samej zasadzie jak Adolf działał - słyszymy w nagraniu.

Zdaniem jasnowidza partię rządzącą powinno się obalić, a jej członkowie powinni zostać osądzeni i skazani.

- Marzę o tym, żeby doczekać kiedyś czasów, kiedy tacy ludzie, jak te wszystkie Kaczory, będą siedzieć (...) Z faszystami, z kryminalistami się nie rozmawia. Należy ich rozgonić siłą - ocenił.

Tym razem Wojciech powstrzymał się od przewidywania przyszłości. Wyraził tylko opinię, że bierność Polaków może doprowadzić do kolejnego zwycięstwa PiS w wyborach.