Obserwuj w Google News

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega przed wiosną 2023. "Bałbym się, coś zostanie użyte"

2 min. czytania
30.01.2023 16:19
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Wojciech Glanc jest przerażony wizją, w której zobaczył najbliższą przyszłość naszego kraju. Polskę w niedalekiej przyszłości czeka tragedia związana z wojną w Ukrainie?

Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen: YouTube @wojciechglanc

Wojciech Glanc po pobycie w szpitalu powrócił do przepowiedni i dzieli się swoimi wizjami w nagraniach publikowanych w serwisie YouTube. Drugi, obok Krzysztofa Jackowskiego, najpopularniejszy polski jasnowidz, po raz kolejny nie ma dla naszego kraju najlepszych wieści. W obliczu wojny w Ukrainie i zbliżających się wyborów mamy mieć się czegoś obawiać. W najnowszym filmie usłyszeliśmy między innymi o prawdopodobnym zagrożeniu i kolejnych intrygach rządu. Przed czym tym razem ostrzega nas jasnowidz?

Jasnowidz Wojciech Glanc o wiośnie 2023. Polska ofiarą wojny w Ukrainie?

Zdaniem Wojciecha Glanca już wiosną 2023 roku mamy być świadkami tragicznych wydarzeń, które będą miały związek z wojną w Ukrainie. W swojej wizji zobaczył także wyraźnie polski rząd. Niestety, żaden z obrazów nie napawa optymizmem. 

- Niestety, obrazy, które mnie zaczęły nachodzić, nie są takie znowu przyjemne. Aczkolwiek zawsze to, w jaki sposób podejdziemy do życia, w jaki sposób przeżyjemy następne miesiące, co z tym czasem zrobimy, zawsze zależy od nas. W tej chwili wiem, że się sprawdzają pewne rzeczy, o których mówiłem, o zamarzaniu w domach (…) Jest okres pozornej ciszy, obawiałbym się (…) mówimy o wiośnie, obawiałbym się wiosny. Widzę zieloną łąkę, fruwające piękne motyle (…) od strony wschodniej trawa zaczyna usychać, motyle zaczynają rozpadać się w pył (…) to nie jest ogień, to jest coś, co wypala, to jest coś, co uśmierca, to jest coś, co idzie od wschodu - opowiadał.

Jasnowidz nie oszczędza Polaków, wspomniał nawet o skażeniu. 

Redakcja poleca

Wojciech ostrzega przed skażeniem? Straszna wizja jasnowidza

Zdaniem Wojciecha Glanca w najbliższych miesiącach czeka nas coś porównywalnego do upadku gwiazdy. Globalna tragedia ma być ogłaszana przez rząd, który ma kreować się na zbawcę.

- Media krzyczą o zagrożeniu. Widzę przedstawicieli naszego rządu, którzy krzyczą, że musimy się postawić w charakterze wybawców. Oni dyskutują, czy powiedzieć, że to jest bomba, czy to jest skażenie (…) szukają rozwiązania. Na wchodzie coś się dzieje i to bardzo niedobrego (…) wydarzy się coś wielkiego, co nas przerazi. Na skalę spadającej gwiazdy (…) Coś zostanie użyte (…) Tłumy uciekających ludzi, masa rozbitych kurzych jajek rozbitych na drogach (…) Jakby unikali morza. Panika, uczucie paniki (…) Tłum unika kierunku plaży (…) Straszne słowa mi się pojawiły. „Polska stała się pustkowiem i chaosem”. Coś zostanie użyte na Ukrainie (…) Bałbym się wiosny (…) sztuczna wojna - prorokuje Glanc. 

Miejmy nadzieję, że przepowiednia Wojciecha Glanca sprawdzi się w jak najmniejszym stopniu.