Obserwuj w Google News

Wojciech Glanc z przepowiednią na 2023 rok. Stracimy oszczędności życia? "Rok przełomu"

2 min. czytania
17.01.2023 15:27
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się przepowiednią dla Polski na rok 2023. Niestety, w jego wizji nasz kraj, jako jeden z wielu w Europie, padł ofiarą cyberataku. Czy pieniądze zgromadzone w polskich bankach są bezpieczne?

Wojciech Glanc
fot. screen: YouTube @wojciechglanc

Wojciech Glanc ku uciesze swoich wiernych fanów powrócił do działalności w sieci. Jeden z najpopularniejszych w Polsce, obok Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidzów, po raz kolejny opublikował w serwisie YouTube nagranie, w którym podzielił się swoimi wizjami. Zdradził między innymi, co czeka nasz kraj w nadchodzącym roku. Niestety, nie ma dla nas dobrych wieści, podobnie jak dla większości europejskich krajów. Czy już teraz powinniśmy przygotować się na cyberatak i zatroszczyć o zgromadzone w bankach oszczędności?

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada cyberatak na Europę. Sztuczna inteligencja pozbawi nas pieniędzy?

Zdaniem Wojciecha Glanca w 2023 roku będziemy musieli zmierzyć się z zagrożeniami związanymi z rozwojem sztucznej inteligencji. W przepowiedni jasnowidz wspomniał o atakach hakerskich, które może odczuć każdy z nas.

- Pierwsza myśl, jakieś potężne, naprawdę potężne zamieszanie, tak jakby masa gazet była tym zajęta, dotyczące sztucznej inteligencji. Będzie pierwsze poważne zagrożenie, naprawdę poważne ze strony sztucznej inteligencji. Kurczę, taka myśl mi przyszła nagle, jakby Google zostało zhakowane wręcz. Ale to jest rok przełomu (...) To związane prawdopodobnie, tak mimo wszystko, ze sferą bankowości i pieniędzy (...) Zhakowane bankomaty mi się pojawiają, czyli albo jakiś rodzaj ataku, albo ingerencji sztucznej inteligencji na systemy bankowe - ostrzega.

Zdaniem Glanca sztuczna inteligencja stanie się globalnym zagrożeniem. Czeka nas znany z filmów science fiction "bunt maszyn"?

Redakcja poleca

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega przed sztuczną inteligencją. Komputery zatrząsną światem?

Zdaniem jasnowidza sztuczna inteligencja stanie się tematem przewodnim w całej Europie. Wojciech Glanc w swojej wizji zobaczył nawet demonstracje przeciwko jej wykorzystywaniu.

- Tak, jakby rządy wręcz miały się ugadywać na temat międzynarodowych regulacji dotyczących sztucznej inteligencji, jej użycia, pozwoleń (...) Czyli, jeśli mają się ugadywać, to znaczy, że to musi być potężne zagrożenie (...) Hiszpania mi się pojawiała, demonstracja przeciwko użyciu sztucznej inteligencji w miejscach pracy albo zamiast nich. Na zasadzie, ja to widzę wręcz jakiegoś szczytu polityków, rządzących, naukowców, dotyczący użycia sztucznej inteligencji, jakby ograniczenia jej wykorzystania, albo opanowywania tego tematu (...) sztuczna inteligencja oddająca głosy w wyborach. To jest rok przełomu. Wchodzimy w okres zamieszania. Będą próby wykorzystania w sposób negatywny przeciwko ludziom i z tym związany będzie ten szczyt - opowiadał w nagraniu. 

Miejmy nadzieję, że wizja Wojciecha Glanca była symboliczna i ominą nas sceny rodem z kinowych thrillerów.